Opći uvjeti korištenja

Treći futsal cup Gornja Čibača; Cavtat zaobišao Plutajuću minu, ispali “pivari” i Pridvorje

Druga večer osmine finala donijela je oproštaj od ekipa Plutajuća mina, Po litre pive, Pridvorje, Meštar Hendić i Babi papa.

U prvoj odličnoj utakmici Cavtat je u utakmici gol za gol 20 sekundi prije kraja golom Denisa Hasanovića osigurao četvrtfinale. Cale d.o.o. protiv Po litre pive prvo poluvrijeme vodi s 3:0, u nastavku “pivari” zabijaju dva gola i pred kraj utakmice propuštaju dvije tri velike šanse za izjednačenje.

Ipak, ljepotica večeri je utakmica između Westfalena i Pridvorja koja završava 1:1, a penali donose rani oproštaj odlične ekipe Pridvorja. CB Puls je bez većih problema dobio Meštra Hendića, a u zadnjoj utakmici prolazi CB Jaguar koji je protiv Babi papa vodio 5:2. Gruđani do kraja stižu do 5:4, ali za više nisu imali snage.