Župski portal - zupcica.hr



 

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja.

Više o kolačićima pročitajte ovdje

Prihvaćam

Treća nedjelja Zimske lige NK Župa dubrovačka - Donosimo rezultate (FOTOGALERIJA)

Treće nedjelje  Zimske lige NK Župa dubrovačka u dvorani na Mljekari je odigrano je osam utakmica po uzrasnim kategorijama lige, te jedna utakmica lige Roditelji - Treneri - Uprava.

Uz fotogalerijus utakmice Lige roditelji - treneri - uprava, te utakmice NA Konavle - NKNA Libertas 2005. godište, donosimo rezultate odigranih utakmica, te raspored sa sljedeću nedjelju.


FOTOGALERIJA

 


Rezultati - 28. siječnja

- 2005. godište i ml.

ŠN Slano - NKNA Libertas     0:7
(- / Frano Vlašić 2, Dominik Prkačin 2, Lovro Duždević, Borna Lakić, Đivo Dabo)

NA Konavle - NKNA Libertas     2:1
(Marin Kostopeč, Luka Janković / Lovro Duždević)

- 2007. godište i ml.

grupa A

ŠN Slano - ŠN Orašac     6:0
(Roko Majdančič 2, Petar Knežić, Fran Ćurlin, Nikola Lujo, Jana Radić / -)

NK Župa dubrovačka A - NKNA Libertas B     2:2
(Robert Kevo, Marko Previšić / Kristijan Stjepović 2)

- 2008. godište i ml.

grupa A

NK Župa dubrovačka A - NK Gošk Dubrovnik B     2:1
(Ante Kulaš, Matej Svilokos / Bruno Pendo)

grupa B

NK Župa dubrovačka B - NA Konavle     1:6
(Ivano Milat / Ivano Kutlić 5, Toni Novak)

- 2009. godište i ml.

grupa A

ŠN Cavtat - NKNA Libertas     0:1
( - / Ante Miletić)

grupa B

NK Konavljanin - NK Slaven     1:2
(Vlaho Drobac / Borna Pulić, Maro Dragoje)

Liga roditelji - treneri - uprava

NK Župa dubrovačka (uprava-treneri) - NA Konavle    1:1
(Marijo Raguž / Luka Klaić)


Raspored -nedjelja, 04.02.2018.

-2005 godište i ml.

09:20 NK Župa dubrovačka - NA Konavle
10:00 ŠN Slano - ŠN Božo Broketa

-2006 godište i ml.

grupa A

14:40 NK Župa dubrovačka A - NA Konavle

grupa B

15:20 NK Župa dubrovačka B - NKNA Libertas

-2007 godište i ml.

grupa A

10:40 NK Župa dubrovačka A - ŠN Orašac

grupa B

11:20 NK Župa dubrovačka B - NKNA Libertas A

-2009 godište i ml

grupa A

12:00 NK Župa dubrovačka A - NKNA Libertas

12:40 NK Župa dubrovačka C - ŠN Cavtat

grupa B

13:20 NK Župa dubrovačka B - NK Konavljanin

Liga roditelji-treneri-uprava

14:00 NK Gošk Dubrovnik - NA Konavle


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn