Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg


 

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja.

Više o kolačićima pročitajte ovdje

Prihvaćam

Sedam nedjelja dječjeg nogometa - Počela Zimska liga NK Župa dubrovačka (FOTOGALERIJA)

Sportska dvorana župske škole sljedećih nekoliko nedjelja bit će središnje mjesto na kojem se okuplja najveći broj Župljana, na parketu stotine djece, a tribine pune njihovih roditelja, članova obitelji i prijatelja. Peto izdanje Zimske lige Nogometnog kluba Župa dubrovačka, drugo koje se igra u "domaćoj" dvorani na Mljekari okupilo je djecu iz deset klubova raspoređenu u 32 ekipa raspoređenih u pet uzrasnih kategorija.

Uz fotogaleriju, donosimo rezultate prve nedjelje ovogodišnje Zimske liga Nogometnog kluba Župa dubrovačka 2018.


FOTOGALERIJA

 


Rezultati - Nedjelja 14. siječnja

2005. godište i ml.

Župa dubrovačka - Slano     3:0
(Ivano Brković 2, Božo Gustin / -)

ŠN Božo Broketa - NA Konavle    0:4
( - / Maro Letunić 2, Ivo Županović, Anton Šuljak)

2006.godište i ml.

grupa B

Župa dubrovačka (B) -  Gošk Dubrovnik     1:3
(Antonio Lujo / Filip Obradović, Vlaho Prebisalić, ag)

grupa A

Župa dubrovačka (A) - ŠN Božo Broketa     1:1
(Ivano Vukas / Antoan Kušar)

2007.godište i ml.

grupa A

Župa dubrovačka (A) -  Slano   3:0
(Đivo Pregelj, Roko Kojaković, Marino Mihočević / -)

grupa B

Župa dubrovačka (B) - NA Konavle     1:6
(Petar Marušić / Petar Miličić 2, Ivano Magud 2, Vlaho Novak, Matej Kušar)

2008.godište i ml.

grupa A

Župa dubrovačka (A) - Župa dubrovačka (C)     8:0
(Mihael Raguž 3, Josip Krkić 2, Ivan Matić 2, Matej Svilokos / -)

grupa B

Župa dubrovačka (B) - NK Gošk Dubrovnik A   0:3
(- / Daris Zubović 2, Marin Tapalović)

2009. godiste i ml.

grupa A

Župa dubrovačka (A) - Župa dubrovačka (C)    14:0
(Petar Marić 4, Maro Miloslavić 4, Franko Šimunović 3, Maro Lukšić, Antonio Vučur, Ivan Lučić / -)

grupa B

Gošk Dubrovnik - Konavljanin     6:0
(Paulo Maslać 3, Toni Ruso 2, Ivor Jerinić / )

Župa dubrovačka (B) -  Slaven     1:2
(vano Klaić / Borna Pulić 2)


Raspored, Nedjelja - 21.01.2018.

2005.godiste i ml.

09:20 ŠN Božo Broketa - NKNA Libertas
10:00 MNK Slano - NA Konavle

2006.godiste i ml.

12:00 ŠN Božo Broketa - NA Konavle
12:40 NK Gošk Dubrovnik - NKNA Libertas

2007.godiste i ml.

10:40 NKNA Libertas B - MNK Slano
11:20 NA Konavle - NKNA Libertas A

2008.godiste i ml.

13:20 NK Župa dubrovačka C - NK Gošk Dubrovnik B
14:00 NK Gošk Dubrovnik A - NA Konavle

2009.godiste i ml.

14:40 NK Župa dubrovačka A - ŠN Cavtat
15:20 NK Gošk Dubrovnik - NK Slaven
16:00 NK Župa dubrovačka C - NKNA Libertas

Liga tate - treneri - uprava

16:40 NK Župa dubrovačka roditelji - NK Gošk Dubrovnik


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn