Više o kolačićima pročitajte ovdje

Županijska liga malonogometna liga prvi put u Župi; Plat bolji od Ponte (FOTO)

Župska školska sportska dvorana na Mljekari jučer je po prvi put ugostila malonogometaše Županijske lige koja se inače igra u dvorani na Grudi.

Domaćin kola je bio MNK Plat koji je u prvoj utakmici bio bolji od Ponte iz Cavtata. Plaćani su "domaćinski" krenuli u utakmicu i svoju premoć na parketu okrunili golom Lea Pušića za vodstvom sredinom prvog dijela. I ostatak poluvremena potiče u dominaciji momčadi Plata i brojnim prilikama, ali bez golova.

U nastavak Plaćani ulaze nervozno, te čine četiri akumulirana prekršaja u tri minute igre. Nervozna igra s pokušajima gostiju da dođu do izjednačenja se nastavlja do polovice drugog dijela kada golman Ponte zbog prekršaja dobiva crveni karton, a Jasmin Salihović već u sljedećem napadu pogađa za 2:0. Do kraja jedan kaznene udarac za Pontu kojeg odlični Davor Mišić brani, te po jedan gol u svakoj mreži (za Plat strijelac Pušić).

FOTOGALERIJA

Rezultati 9. kola Županijske malonogometne lige; Plat - Ponta 3:1, Jadran - Cavtat 0:7, Mećajac - Duba Konavoska 1:5, Enkel - Dunave 3:0, Gladius - Sokol 7:1 UNIDU - Zmaj 3:4, Ombla - Čilipi 4:0