Više o kolačićima pročitajte ovdje

Prošli Čelopeci, Fix Čibača, Mišići i Brašina - Večeras četvrtfinale

Kroz razigravanje drugo i treće plasiranih momčadi po skupinama u četvrtfinale su prošli Čelopeci, Fix Čibača, Mišići / Zona i Brašina. Najzanimljiviji dvoboji su viđeni u prvoj utakmici gdje su Mišići / Zona dugo lomili otpor Mandaljene, te u posljednjoj utakmici večeri u kojoj je Brašina protiv Pod Petrače povela s igračem više sredinom prvog dijela (nakon isključenja Ivušića). Pod Petrača je u nastavku lovila rezultat i imala više inicijative, ali su napadi Brašine iako rjeđi, bili opasniji. U jednom od njih pet minuta do kraja Matković (mlađi) pogađa za 2:0, što je značilo kraj nade za Pod Petraču čija obrana popušta, pa pred kraj Pušić pogađa za 3:0

U utakmicama Fix Čibača - Postranje i Čelopeci - Kupari nije bilo previše neizvjesnosti. Fix Čibača i Čelopeci su uvjerljivim pobjedama došli do četvrtfinala.

RAZIGRAVANJE ZA ČETVRTFINALE

Mišići / Zona - Mandaljena 3:1

1:0 Mijodanić, 2:0 N.Mišić, 2:1 M.Džamonja, 3:1 N.Mišić

Fix Čibača - Postranje 4:0

1:0 K.Prkut, 2:0 J.Vidić, 3:0 M.Perić, 4:0 M.Perić

Čelopeci - Kupari 6:3

1:0 M.Curić, 2:0 Runje, 3:0 Runje, 3:1 V.Bender, 4:1 M.Matuško, 4:2 Šakota, 4:3 Menalo, 5:3 Varga, 6:3 Runje.

Brašina - Pod Petrača 3:0

1:0 Matković, 2:0 Matković, 3:0 Pušić.