Opći uvjeti korištenja

Brgat, Bjelice, Soline / Plat i Gornja Čibača direktno u četvrtfinalu

Utakmicama 3. kola u skupinama "B", "C" i "D" sinoć je završen prvi dio ovogodišnjeg Turnira župskih mjesta, te od večeras počinje završne utakmice u kojima poraz znači ispadanje.

U skupini "B" Brašina je dobila Srebreno i potvrdila treće mjesto. Srebreno je vodilo 2:1, ali je na kraju iskustvo igrača Brašine presudilo. U derbiju skupine Bjelice, koje su nastupile igrački tanje nego do sada i bez prvog golmana, su laganije nego što se očekivalo dobile Čelopeke i tako osigurale direktan plasman u četvrtfinale. U razigravanje s ekipama iz skupine "C" idu Čelopeci i Brašina, a Srebreno je druga momčad koja se oprostila od turnira.

U skupini "D" pobjeda Gornje Čibače protiv Pod Petrače koja je bolje otvorila utakmicu i imala dvije, tri dobre šanse koje ne koristi što Čibačani kažnjavaju pred kraj poluvremena kada dolaze u vodstvo. U nastavku kvaliteta momčadi Gornje Čibače dolazi do izražaja, te trostruku prvak s još dva gola osigurava četvrtfinale.

Utakmica Soline / Plat - Mandaljena u skupini "C" nije odigrana jer se ekipa Mandaljene nije pojavila u dvorani na Mljekari. Ipak, kako su u ovoj skupini bile samo tri momčadi Mandaljena će iako bez bodova u doigravanje s treće pozicije. Pobjednik skupine je momčad Soline / Plat.