Više o kolačićima pročitajte ovdje

Turnir župskih mjesta; Bjelice "pregazile" Srebreno, slavila i Pod Petrača (FOTOGALERIJA)

Drugi dan je počeo susretom dvoje Čibače u kojem je presudilo iskustvo starije momčadi Lanjskog prvaka Fix Čibače. Mini Čibača je zaprijetila na 2:1, ali Fix s još dva gola rutinski dolazi do pobjede.

Postranjani su nadigrali Mandaljenu. Izjednačeno prvo poluvrijeme završava s 2:1 za Postranje. U nastavku Mandaljena pada sa snagom i Postranje rutinski privodi utakmicu kraju.

U trećem susretu podjela bodova.  Brgat i Mišići / Zona su odigrali odličnu utakmicu puna prigoda, duela i startova, pa je neriješen rezultat najrealniji ishod ove utakmice.

Kupari igrali Pod Petrača davala golove. Tako bi se najlakše mogao opisati prvi dio četvrte utakmice.  U nastavku Kuparani  s tradicionalno tankom klupom nemaju snage za povratak u utakmicu, pa Pod Petrača bez većih problema privodi posao kraju.

I zadnjem susretu dana Srebreno bez kvalitetnog rješenja na vratima, što Bjelice brzo  koriste i već u prvim minutama rješavaju pitanje pobjednika. Do kraja potop lanjskog polufinalista koji je vrlo blizu oproštaja od turnira. Bjelice postižu čak sedam golova , od čega četiri Mateo Kesovija.

FOTOGALERIJA

Turnir župskih mjesta - Rezultati 2. dana

Fix Čibača - Mini Čibača 4:1

1:0 Božo Raguž, 2:0 Davor Crvelin, 2:1 Marko Grgurević, 3:1 Davor Crvelin, 4:1 Romano Jarak

Mandaljena - Postranje 1:4

0:1 Maroje Miloslavić, 0:2 Periša Regjo, 1:2 Ivan Aerlić, 1:3 Ivan Kelez, 1:4 Maro Martinović.

Mišići / Zona - Brgat 1:1

0:1 Ivan Kristović, 1:1 Jasmin Salihović.

Kupari - Pod Petrača 1:4

0:1 Edmond Pecolaj, 0:2 Robert Margaretić, 0:3 Ivan Dabo, 1:3 Ivan Šakota, 1:4 Marin Ivušić.

Srebreno - Bjelice 0:7

0:1 Mateo Kesovija,  0:2 Domagoj Prkut, 0:3 Nikša Prkut, 0:4 Mateo Kesovija, 0:5 Mateo Kesovija, 0:6 Mateo Kesovija, 0:7 Zvonimir Prkut.