Više o kolačićima pročitajte ovdje

Počeo Turnir župskih mjesta; Branitelj naslova "kiksao" na startu (FOTOGALERIJA)

Odličan prvi dan ovogodišnjeg Turnira župskih mjesta otvoren je jednim od najvećih iznenađenja svih dosadašnjih sezona. Branitelj naslova Fix Čibaca je poražena od Brgata 2:3. Brgaćani su vodili s 3:0 i to protiv lanjskog prvaka koji je došao u punom sastavu i na klupi imao sedam zamjena, dok je Brgat imao tek jednu.

Lošu večer Čibačana nastavila je i Mini Čibača koja je u drugoj utakmici uvjerljivo poražena od vrlo dobre momčadi Mišići - Zona. U premoćnoj igri Mišića - Zone istakao se Jasmin Salihović s tri gola.

U trećoj utakmici isto malo iznenađenje. Srebrenom čista petica za "umjetnički dojam" u izlasku cijele ekipe na teren u istim "Samsung" dresovima, ali u igri nisu puno toga pokazali, pa su bolji Čelopeci kod kojih se istakao sigurni Štrkalj na vratima, zasluženo slavili 2:0.

Ždrijeb je htio da se ove godine već prvog dana sastanu stari rivali, ekipe Bjelica i Brašine. Obje ekipe su u prvo poluvrijeme odigrale oprezno čekajući grešku protivnika. U nastavku Bjelice prve "popuštaju kočnicu", rano dolaze do vodstva i boljom igrom kontroliraju utakmicu sve do dva minuta prije kraja, kada Brašina uspijeva izjednačiti. Ali to nije bio kraj, u zadnjoj minuti još dva gola. Prvo Soldić ponovno dovodi Bjelice u vodstvo, a zatim nakon petog akumuliranog, Pušić iz kaznenog udarca postavlja konačnih 3:3. Igrači Bjelica teren napuštaju nezadovoljni suđenjem i dosuđenim akumuliranim prekršajima, pogotovo petim koji im je nakon kaznenog udarca odnio pobjedu.

U posljednjoj vrlo čvrstoj utakmici s puno prekršaja Postranje dolazi u vodstvo sredinom prvog dijela i rezultat drži sve do 50 sekundi prije kraja. Međutim, Soline - Plat iz kaznenih udaraca prvo dolazi do izjednačenja, a zatim 8 sekundi do zadnjeg zvižduka do potpunog preokreta i sva tri boda.

FOTOGALERIJA 34 slike

Turnir župskih mjesta - Rezultati 1. dana

Fix Čibača - Brgat 2:3

0:1 Ivan Kristović, 0:2 Domagoj Žeravica, 0:3 Domagoj Žeravica, 1:3 Josip Vidić, 2:3 Tomo Puljiz.

Mišići / Zona - Mini Čibača 5:0

1:0 Anton Puljić, 2:0 Jasmin Salihović, 3:0 Jasmin Salihović, 4:0 Jasmin Salihović, 5:0 Ivan Raić.

Srebreno - Čelopeci 0:2

0:1 Milan Mikulić, 0:2 Milan Mikulić

Brašina - Bjelice 3:3

1:0 Leo Pušić, 1:1 Nikša Prkut, 1:2 Toni Soldić, 2:2 Leo Pušić, 2:3 Toni Soldić, 3:3 Leo Pušić.

Plat / Soline - Postranje 2:1

0:1 Ivan Kelez, 1:1 Ivan Anđelinić 2:1 Ivan Anđelinić