Više o kolačićima pročitajte ovdje

Totalni promašaj pobjednik malonogometnog turnira Župa – Gajine 2017 (FOTOGALERIJA)

Ekipa Totalnog promašaja je pobjednik prvog izdanja malonogometnog turnira na male bare Župa – Gajine 2017. u organizaciji Amatersko sportske udruge Žuti pauci - Čelopeci. Sinoć su u finalu bili bolji od Westfallena.

Nakon nervozne i na momente prilično oštre igre obje momčadi u otvaranju utakmice,  Totalni promašaj je do vodstva došao sredinom prvog dijela. U nastavku smo gledali Westfallen u stalnoj inicijativi i napadima pri čemu su pogodili nekoliko stativa, ali ne i gol protivnika. Do promjene rezultata dolazi tek u pretposljednjoj minuti kada iz kontre Totalni promašaj povisuje na 2:0. Iako se činilo da je utakmica riješena već u sljedećem napadu  Westfallen pogađa za 2:1, pa gledamo napetu zadnju minutu i opsadu gola Totalnog promašaja, ali bez promjene rezultata.