Opći uvjeti korištenja

AK Župa dubrovačka drugi na Međunarodnoj brdskoj utrci na stazi Komolac - Brgat (FOTO)

Domagoj Pereković iz AK Zanatlija pobjednik je Međunarodne brdske utrke "Nagrada Dubrovnik 2018. - Memorijal Željko Đuratović" vožene danas na 3600 metara dugoj stazi od Komolca do Brgata. Na popularnoj "domaćoj" utrci koju dugi niz godina organizira državni prvak Dubrovnik Racing, AK Župa dubrovačka je uspješno nastupio s čak šest vozača.

Najbolji od njih, treći u ukupnom poretku Prvenstva Hrvatske je bio Denis Nišević (Renault Megane C). Među prvih pet ukupnog poretka državnog prvenstva utrku je završio i Mario Barović (Zastava 750 1.0). Uz Niševića (E1-17)i Barovića (E1-11) prvo mjesto u svojoj klasi E1-14 je zauzeo i Deni Kmetović (Zastava Yugo 1.4). Ivan Jaranović (VW Golf II 1.6) je bio drugi u klasi E1-15 (prvo mjesto izgubio za desetinku), isto kao i Ivan Petrušić (Peugeot 106) u klasi E1-14. Šesti vozač, Mateo Papac (Peugeot 106) zbog kvara na vozilu nažalost nije završio utrku.

U poretku klubova AK Župa dubrovačka je bio drugi, što mu je donijelo "srebro" i naslov viceprvaka Hrvatske na brdskim stazama, skalin do starog - novog prvaka AK Dubrovnik Racing.