Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam

Kinematografi Dubrovnik - PROGRAM od 26. rujna do 2. listopada

Kino Sloboda

26. rujna – 27. rujna

17.00 JANKO STRIŽIĆ FILM : FARMAGEDON Animirani; 86 min; 
Režija: Will Becher, Richard Phelan

19.00 AD ASTRA - SF, triler; 124 min
Režija: James Gray
Ul: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland

21.15 RAMBO : DO ZADNJE KAPI KRVI Akcija; 100min
Režija: Adrian Grunberg
Ul: Sylvester Stallone, Paz Vega, Louis Mandylor

28. rujna

16.00 ANGRY BIRDS FILM 2  / 3D - Animirani; 97 min
Režija: Thurop Van Orman
Ul: Luka Bulić, Tarik Filipović, Rene Bitorajac, Goran Navojec

17.45 JANKO STRIŽIĆ FILM : FARMAGEDON - Animirani; 86 min
Režija : Will Becher, Richard Phelan

19.30 RAMBO : DO ZADNJE KAPI KRVI - Akcija; 100 min
Režija: Adrian Grunberg
Ul: Sylvester Stallone, Paz Vega, Louis Mandylor

21.30 POLAROID - Horor; 88min
Režija: Lars Klevberg
Ul: Madelaine Petsch, Javier Botet, Kathryn Prescott

29. rujna

16.00 JANKO STRIŽIĆ FILM : FARMAGEDON - Animirani ; 86 min
Režija : Will Becher, Richard Phelan

17.30 DORA ISTRAŽUJE IZGUBLJENI GRAD - Avanturistički, obiteljski ; 102 min
Režija : James Bobin 
Ul : Isabela Moner, Benicio Del Toro, Eva Longoria

19.30 RAMBO : DO ZADNJE KAPI KRVI - Akcija; 100 min
Režija: Adrian Grunberg
Ul: Sylvester Stallone, Paz Vega, Louis Mandylor

21.30 AD ASTRA- SF, triler ;124 min
Režija: James Gray
Ul: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland

30. rujna

17.30 JANKO STRIŽIĆ FILM : FARMAGEDON- Animirani;86 min
Režija : Will Becher, Richard Phelan

19.30 RAMBO : DO ZADNJE KAPI KRVI - Akcija; 100 min
Režija: Adrian Grunberg
Ul: Sylvester Stallone, Paz Vega, Louis Mandylor

21.30 POLAROID -Horor; 88 min
Režija: Lars Klevberg
Ul: Madelaine Petsch, Javier Botet, Kathryn Prescott

01. listopada

17.00 JANKO STRIŽIĆ FILM : FARMAGEDON - Animirani ; 86 min
Režija : Will Becher, Richard Phelan

19.00 AD ASTRA- SF, triler; 124 min
Režija: James Gray
Ul: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland

21.15 RAMBO : DO ZADNJE KAPI KRVI - Akcija; 100 min
Režija: Adrian Grunberg
Ul: Sylvester Stallone, Paz Vega, Louis Mandylor

02. listopada

17.30 JANKO STRIŽIĆ FILM : FARMAGEDON - Animirani;86 min;
Režija : Will Becher, Richard Phelan

19.30 RAMBO : DO ZADNJE KAPI KRVI - Akcija; 100 min
Režija: Adrian Grunberg
Ul: Sylvester Stallone, Paz Vega, Louis Mandylor

21.30 POLAROID - Horor; 88 min
Režija: Lars Klevberg
Ul: Madelaine Petsch, Javier Botet, Kathryn Prescott

Dvorana Visia

26. rujna

20.00 DOWNTON ABBEY – Drama;122 min
Režija: Michael Engler
Ul: Laura Carmichael, Michelle Dockery, Tuppence Middleton
 
27. rujna


20.00 MCQUEEN - Dokumentarni; 111 min
Režija: Ian Bonhôte, Peter Ettedgui
Ul : Bernard Arnault, Joseph Bennett, Detmar Blow

28. rujna

20.00 DOWNTON ABBEY - Drama; 122 min
Režija: Michael Engler
Ul: Laura Carmichael, Michelle Dockery, Tuppence Middleton

29. rujna

20.00 GRANICA - drama ;110min
Režija: Ali Abbasi
Ul: Jacques Mayol, Jean-Marc Barr, Umberto Pelizzari

30. rujna
 
20.00 MCQUEEN - dokumentarni ; 111 min
Režija : Ian Bonhôte, Peter Ettedgui
Ul : Bernard Arnault, Joseph Bennett, Detmar Blow

01. listopada

20.00 VLAST - Triler, drama ; 121 min
Režija: Rodrigo Sorogoyen
Ul: Antonio de la Torre, Mónica López

02. listopada

20.00 MCQUEEN - Dokumentarni ;111 min
Režija : Ian Bonhôte, Peter Ettedgui
Ul : Bernard Arnault, Joseph Bennett, Detmar Blow


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn