Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam

Kinematografi Dubrovnik - PROGRAM od 4. do 10. travnja

04.travnja / 05.travnja

Kino Sloboda

17.00 DUMBO / 3D – obiteljski, avanturistički, fantastični -  sinkronizirano
Režija: Tim Burton/ Gl: Dušan Bućan, Marko Torjanac, Ljubomir Kerekeš, Olga Pakalović, Tarik Filipović, Jan Nikola Baš, Mara Lešić
19.00 SHAZAM !/ 3D –akcijski, avantura
Režija: David F. Sandberg / Ul: Zachary Levi, Lovina Yavari, Mark Strong
21.30 GROBLJE KUĆNIH LJUBIMACA–horor, triler
Režija: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer / Ul: Jason Clarke, Amy Seimetz, John Lithgow

Dvorana Visia

19.00 UFURAJ SE I PUKNI - komedija
Režija: Ljubomir Kerekeš / Ul: Ljubomir Kerekeš, Zoran Pribičević, Jan Kerekeš
20.30 SKRIVENA PORUKA - komedija, drama, kriminalistički
Režija: David Robert Mitchell / Ul: Andrew Garfield, Callie Hernandez, Sydney Sweeney, Jimmi Simpson

06.travnja

Kino Sloboda

15.00 HRABRI MALIŠAN 2  – animirani obiteljski film
Režija: Hélène Giraud, Thomas Szabo
16.30 DUMBO / 3D – obiteljski, avanturistički, fantastični -  sinkronizirano
Režija: Tim Burton/ Gl: Dušan Bućan, Marko Torjanac, Ljubomir Kerekeš, Olga Pakalović, Tarik Filipović, Jan Nikola Baš, Mara Lešić
18.30 SHAZAM ! / 3D – akcijski, avantura
Režija: David F. Sandberg / Ul: Zachary Levi, Lovina Yavari, Mark Strong
21.00 GROBLJE KUĆNIH LJUBIMACA – horor, triler
Režija: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer / Ul: Jason Clarke, Amy Seimetz, John Lithgow

Dvorana Visia

19.00 UFURAJ SE I PUKNI - komedija
Režija: Ljubomir Kerekeš / Ul: Ljubomir Kerekeš, Zoran Pribičević, Jan Kerekeš
20.30LEPTIRI - drama, komedija***
Režija: Tolga Karaçelik / Ul: Tolga Tekin, Bartu Küçükçağlayan, Tuğçe Altuğ
***Sundance Film Festival 2018 - Glavna nagrada žirija; Rotterdam Film Festival

07.travnja

Kino Sloboda

15.00 HRABRI MALIŠAN 2  – animirani obiteljski film
Režija: Hélène Giraud, Thomas Szabo
16.30 DUMBO / 3D – obiteljski, avanturistički, fantastični -  sinkronizirano
Režija: Tim Burton/ Gl: Dušan Bućan, Marko Torjanac, Ljubomir Kerekeš, Olga Pakalović, Tarik Filipović, Jan Nikola Baš, Mara Lešić
18.30 SHAZAM ! / 3D – akcijski, avantura
Režija: David F. Sandberg / Ul: Zachary Levi, Lovina Yavari, Mark Strong
21.00 GROBLJE KUĆNIH LJUBIMACA – horor, triler
Režija: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer / Ul: Jason Clarke, Amy Seimetz, John Lithgow

Dvorana Visia

19.00 UFURAJ SE I PUKNI - komedija
Režija: Ljubomir Kerekeš / Ul: Ljubomir Kerekeš, Zoran Pribičević, Jan Kerekeš
20.30 IZVJEŠTAJI O SARI I SALEEMU –drama, romantični, krimić***
Režija : Muayad Alayan / Ul: Maisa Abd Elhadi, Mohammad Eid, Kamel El Basha
*** Durban International Film Festival 2018 - Najbolja glumica (Maisa Abd Elhadi) i Najbolji film /  Rotterdam International Film Festival 2018 - Nagrada publike i Nagrada Tiger Posebni pomen / Seattle International Film Festival 2018 - Velika nagrada žirija za najbolji film / Titanic International Film Festival 2018 - Nagrada festivala i Posebni pomen žirija

08.travnja

Kino Sloboda

17.00 DUMBO / 3D – obiteljski, avanturistički, fantastični -  sinkronizirano
Režija: Tim Burton/ Gl: Dušan Bućan, Marko Torjanac, Ljubomir Kerekeš, Olga Pakalović, Tarik Filipović, Jan Nikola Baš, Mara Lešić
19.00 SHAZAM ! / 3D – akcijski, avantura
Režija: David F. Sandberg / Ul: Zachary Levi, Lovina Yavari, Mark Strong
21.30 GROBLJE KUĆNIH LJUBIMACA – horor, triler
Režija: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer / Ul: Jason Clarke, Amy Seimetz, John Lithgow

Dvorana Visia

19.00 UFURAJ SE I PUKNI - komedija
Režija: Ljubomir Kerekeš / Ul: Ljubomir Kerekeš, Zoran Pribičević, Jan Kerekeš
20.30 NASLJEDNICE – drama ***
Režija : Marcelo Martinessi / Ul: Ana Brun, Margarita Irun, Ana Ivanova
*** Athens IFF 2018 - Najbolji film / Berlinale 2018 - Nagrada FIPRESCI i Srebrni medvjed za najbolju glumicu (Ana Brun) ; Srebrni medvjed nagrada Bauer Prize / ... 34 različite nagrade i 30 nominacija

09.travnja

Kino Sloboda

17.00 DUMBO / 3D – obiteljski, avanturistički, fantastični -  sinkronizirano
Režija: Tim Burton/ Gl: Dušan Bućan, Marko Torjanac, Ljubomir Kerekeš, Olga Pakalović, Tarik Filipović, Jan Nikola Baš, Mara Lešić
19.00 SHAZAM ! / 3D – akcijski, avantura
Režija: David F. Sandberg / Ul: Zachary Levi, Lovina Yavari, Mark Strong
21.30 GROBLJE KUĆNIH LJUBIMACA – horor, triler
Režija: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer / Ul: Jason Clarke, Amy Seimetz, John Lithgow

Dvorana Visia

19.00 UFURAJ SE I PUKNI - komedija
Režija: Ljubomir Kerekeš / Ul: Ljubomir Kerekeš, Zoran Pribičević, Jan Kerekeš
20.30 NASLJEDNICE – drama ***
Režija : Marcelo Martinessi / Ul: Ana Brun, Margarita Irun, Ana Ivanova
*** Athens IFF 2018 - Najbolji film / Berlinale 2018 - Nagrada FIPRESCI i Srebrni medvjed za najbolju glumicu (Ana Brun) ; Srebrni medvjed nagrada Bauer Prize / ... 34 različite nagrade i 30 nominacija

10.travnja

Kino Sloboda

17.00 DUMBO / 3D – obiteljski, avanturistički, fantastični -  sinkronizirano
Režija: Tim Burton/ Gl: Dušan Bućan, Marko Torjanac, Ljubomir Kerekeš, Olga Pakalović, Tarik Filipović, Jan Nikola Baš, Mara Lešić
19.00 SHAZAM ! / 3D – akcijski, avantura
Režija: David F. Sandberg / Ul: Zachary Levi, Lovina Yavari, Mark Strong
21.30 GROBLJE KUĆNIH LJUBIMACA – horor, triler
Režija: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer / Ul: Jason Clarke, Amy Seimetz, John Lithgow

Dvorana Visia

19.00 UFURAJ SE I PUKNI - komedija
Režija: Ljubomir Kerekeš / Ul: Ljubomir Kerekeš, Zoran Pribičević, Jan Kerekeš
20.30 IZVJEŠTAJI O SARI I SALEEMU  – drama, romantični, krimić***
Režija : Muayad Alayan / Ul: Maisa Abd Elhadi, Mohammad Eid, Kamel El Basha
*** Durban International Film Festival 2018 - Najbolja glumica (Maisa Abd Elhadi) i Najbolji film /  Rotterdam International Film Festival 2018 - Nagrada publike i Nagrada Tiger Posebni pomen / Seattle International Film Festival 2018 - Velika nagrada žirija za najbolji film / Titanic International Film Festival 2018 - Nagrada festivala i Posebni pomen žirija