Kinematografi Dubrovnik - PROGRAM od 14. do 20. ožujka

14.ožujka / 15.ožujka

Kino Sloboda

16.00 KORGI : KRALJEVSKI PAS VELIKOG SRCA / 3D – animirana avantura -  sinkronizirano
Režija: Ben Stassen / Gl: Luka Bulović, Ivan Šarić, Hana Hegedušić Janko Rakoš

17.30 MOJA ŽIRAFA – obiteljska komedija
Režija : Barbara Bredero / Ul: Liam de Vries, Egbert Jan Weeber, Medi Broekman, Martijn Fischer, Dolores Leeuwin

19.00 U SIGURNIM RUKAMA  - drama
Režija: Jeanne Herry   / Ul: Sandrine Kiberlain, Gilles Lellouche, Élodie Bouchez

21.00 KAPETANICA MARVEL / 3D - akcijski, avanturistički
Režija : Anna Boden, Ryan Fleck  / Ul: Brie Larson, Jude Law, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Annette Bening

Dvorana Visia

18.30 STYX – drama***
Režija : Wolfgang Fischer / Ul: Susanne Wolff, Gedion Oduor Wekesa
***Berlinale 2018. - nagrada Heiner Carow, nagrada Europa Cinemas Label, nagrada ekumenskog žirija ; LIFFE 2018. - nagrada FIPRESCI ; LUX Film Prize 2018. – nominacija ; Viennale 2018. - nagrada ExtraVALUE

20.30 LADA KAMENSKI - komedija, drama
Režija : Sara Hribar, Marko Šantić / Ul: Frano Mašković, Nataša Dorčić, Ksenija Marinković, Doris Šarić-Kukuljica

16. ožujka

Kino Sloboda

15.00 KORGI : KRALJEVSKI PAS VELIKOG SRCA / 3D – animirana avantura -  sinkronizirano
Režija: Ben Stassen / Gl: Luka Bulović, Ivan Šarić, Hana Hegedušić Janko Rakoš

16.30 MALA GOSPOĐICADOLITTLE– obiteljski film
Režija: Joachim Masannek  / Gl: Tomislav Jurčec, Luna Lastrić, Dražen Bratulić

18.30 U SIGURNIM RUKAMA  - drama
Režija: Jeanne Herry   / Ul: Sandrine Kiberlain, Gilles Lellouche, Élodie Bouchez

20.30 KAPETANICA MARVEL / 3D - akcijski, avanturistički
Režija : Anna Boden, Ryan Fleck  / Ul: Brie Larson, Jude Law, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Annette Bening

Dvorana Visia

18.00 NA PUTU – drama***
Režija : Joachim Lafosse/ Ul: Virginie Efira, Kacey Mottet-Klein, Diego Martin, Mairambek Kozhoev, Damira Ripert
***Venice Film Festival 2018 – Venice Days ; Zagreb Film Festival 2018 - pobjednik natjecateljskog programa PLUS

19.30 LADA KAMENSKI - komedija, drama
Režija : Sara Hribar, Marko Šantić / Ul: Frano Mašković, Nataša Dorčić, Ksenija Marinković, Doris Šarić-Kukuljica

21.00 ZELENA KNJIGA : VODIČ ZA ŽIVOT  - biografija, drama, komedija***
Režija: Peter Farrelly / Ul: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini, Sebastian Maniscalco
***Dobitnik 3 Oscara – za najbolji film,  najbolju mušku sporednu ulogu i najbolji originalni scenarij
   
17. ožujka

Kino Sloboda

15.00 KORGI : KRALJEVSKI PAS VELIKOG SRCA / 3D – animirana avantura -  sinkronizirano
Režija: Ben Stassen / Gl: Luka Bulović, Ivan Šarić, Hana Hegedušić Janko Rakoš

16.30 MOJA ŽIRAFA – obiteljska komedija
Režija : Barbara Bredero / Ul: Liam de Vries, Egbert Jan Weeber, Medi Broekman, Martijn Fischer, Dolores Leeuwin

18.30 U SIGURNIM RUKAMA  - drama
Režija: Jeanne Herry   / Ul: Sandrine Kiberlain, Gilles Lellouche, Élodie Bouchez

20.30 KAPETANICA MARVEL / 3D - akcijski, avanturistički
Režija : Anna Boden, Ryan Fleck  / Ul: Brie Larson, Jude Law, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Annette Bening

Dvorana Visia

16.00 Promocija knjige „Put u ljubičasto“ Renate Zlatković u izdanju Društva Slagalica uz prigodni program i projekciju filma „Maleficent“ (2014)
 
19.00 LADA KAMENSKI - komedija, drama
Režija : Sara Hribar, Marko Šantić / Ul: Frano Mašković, Nataša Dorčić, Ksenija Marinković, Doris Šarić-Kukuljica

20.30ZELENA KNJIGA : VODIČ ZA ŽIVOT  - biografija, drama, komedija***
Režija: Peter Farrelly / Ul: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini, Sebastian Maniscalco
***Dobitnik 3 Oscara – za najbolji film,  najbolju mušku sporednu ulogu i najbolji originalni scenarij
   
18. ožujka / 19. ožujka

Kino Sloboda

16.00 KORGI : KRALJEVSKI PAS VELIKOG SRCA / 3D – animirana avantura -  sinkronizirano
Režija: Ben Stassen / Gl: Luka Bulović, Ivan Šarić, Hana Hegedušić Janko Rakoš

17.30 MOJA ŽIRAFA – obiteljska komedija
Režija : Barbara Bredero / Ul: Liam de Vries, Egbert Jan Weeber, Medi Broekman, Martijn Fischer, Dolores Leeuwin

19.00 U SIGURNIM RUKAMA  - drama
Režija: Jeanne Herry   / Ul: Sandrine Kiberlain, Gilles Lellouche, Élodie Bouchez

21.00 KAPETANICA MARVEL / 3D - akcijski, avanturistički
Režija : Anna Boden, Ryan Fleck  / Ul: Brie Larson, Jude Law, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Annette Bening

Dvorana Visia

18.30NA PUTU – drama***
Režija : Joachim Lafosse/ Ul: Virginie Efira, Kacey Mottet-Klein, Diego Martin, Mairambek Kozhoev, Damira Ripert
***Venice Film Festival 2018 – Venice Days ; Zagreb Film Festival 2018 - pobjednik natjecateljskog programa PLUS

20.30 LADA KAMENSKI - komedija, drama
Režija : Sara Hribar, Marko Šantić / Ul: Frano Mašković, Nataša Dorčić, Ksenija Marinković, Doris Šarić-Kukuljica

20. ožujka


Kino Sloboda

16.00 KORGI : KRALJEVSKI PAS VELIKOG SRCA / 3D – animirana avantura -  sinkronizirano
Režija: Ben Stassen / Gl: Luka Bulović, Ivan Šarić, Hana Hegedušić Janko Rakoš

18.00 Francuska alijansa – Večer Frankofonije

20.30 KAPETANICA MARVEL / 3D - akcijski, avanturistički
Režija : Anna Boden, Ryan Fleck  / Ul: Brie Larson, Jude Law, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Annette Bening

Dvorana Visia

18.00NA PUTU – drama***
Režija : Joachim Lafosse/ Ul: Virginie Efira, Kacey Mottet-Klein, Diego Martin, Mairambek Kozhoev, Damira Ripert
***Venice Film Festival 2018 – Venice Days ; Zagreb Film Festival 2018 - pobjednik natjecateljskog programa PLUS

20.00 LADA KAMENSKI - komedija, drama
Režija : Sara Hribar, Marko Šantić / Ul: Frano Mašković, Nataša Dorčić, Ksenija Marinković, Doris Šarić-Kukuljica


Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Free templates and extension Joomla