Župski portal - zupcica.hr

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Kinematografi Dubrovnik - Program od 28.veljače do 06.ožujka

28.veljače / 01.ožujka

Kino Sloboda

16.00 LEGO MOVIE 2 / 3D  - avantura, sf
Režija: Mike Mitchell, Trisha Gum  / Gl: Mila Elegović, Bojan Navojec, Alen Liverić, Petra Kurtela, Luka Petrušić, Dajana Čuljak

17.45 MIRAI- animirani obiteljski film ***
Režija: Mamoru Hosoda
***Oscari 2019. -  nominacija za Najbolji animirani film; Golden Globes 2019. - nominacija za Najbolji animirani film; Annie Wards - nagrada za Najbolji nezavisni animirani film; Florida Film Critics Circle Awards - nagrada za Najbolji animirani film

19.30 POSLJEDNJI SRBIN U HRVATSKOJ – komedija
Režija : Predrag Ličina / Ul: Krešimir Mikić, Hristina Popović, Tihana Lazović, Dado Ćosić

21.00 REPLIKE - kriminalistički, misterija, sf
Režija: Jeffrey Nachmanoff / Ul: Keanu Reeves, Alice Eve, Thomas Middleditch

Dvorana Visia

18.30 STO STVARI – komedija
Režija : Florian David Fitz  / Ul: Florian David Fitz, Matthias Schweighöfer, Miriam Stein, Hannelore Elsner

20.30 ZELENA KNJIGA : VODIČ ZA ŽIVOT  - biografija, drama, komedija***
Režija: Peter Farrelly / Ul: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini, Sebastian Maniscalco
***Dobitnik 3 Oscara – za najbolji film, najbolju mušku sporednu ulogu i najbolji originalni scenarij

02.ožujka

Kino Sloboda

14.30 LEGO MOVIE 2 / 3D    - avantura, sf
Režija: Mike Mitchell, Trisha Gum  / Gl: Mila Elegović, Bojan Navojec, Alen Liverić, Petra Kurtela, Luka Petrušić, Dajana Čuljak

16.15 SPIDER-MAN : NOVI SVIJET 3D-  animirana avantura ***
Režija: Bob Persichetti, Peter Ramsey / Gl: Adnan Prohić, Tarik Filipović, Ana Begić, Ivan Šarić, Nika Ilčić, Miroslav Ćiro Blažević
*** Dobitnik Oscara za nabolji animirani film

18.15 BOHEMIAN RHAPSODY - biografija, drama, glazbeni***
Režija: Bryan Singer / Ul: Rami Malek, Joseph Mazzello, Aidan Gillen
*** Dobitnik 4 Oscara u među kojima onu za najboljeg glavnog glumca

20.30 POSLJEDNJI SRBIN U HRVATSKOJ – komedija
Režija : Predrag Ličina / Ul: Krešimir Mikić, Hristina Popović, Tihana Lazović, Dado Ćosić

22.00 REPLIKE - kriminalistički, misterija, sf
Režija: Jeffrey Nachmanoff / Ul: Keanu Reeves, Alice Eve, Thomas Middleditch

Dvorana Visia

18.55 Metropolitan Opera HD Live :
KĆI PUKOVNIJE ( La fille du regiment ) – Gaetano Donizetti
   
03.ožujka

Kino Sloboda

14.30 SPIDER-MAN : NOVI SVIJET 3D-  animirana avantura ***
Režija: Bob Persichetti, Peter Ramsey / Gl: Adnan Prohić, Tarik Filipović, Ana Begić, Ivan Šarić, Nika Ilčić, Miroslav Ćiro Blažević
*** Dobitnik Oscara za nabolji animirani film

16.30 BOHEMIAN RHAPSODY - biografija, drama, glazbeni***
Režija: Bryan Singer / Ul: Rami Malek, Joseph Mazzello, Aidan Gillen
*** Dobitnik 4 Oscara u među kojima onu za najboljeg glavnog glumca

20.00 DALMATINSKA VEČER STAND UP KOMEDIJE

Dvorana Visia

18.30 ZELENA KNJIGA : VODIČ ZA ŽIVOT  - biografija, drama, komedija***
Režija: Peter Farrelly / Ul: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini, Sebastian Maniscalco
***Dobitnik 3 Oscara – za najbolji film,  najbolju mušku sporednu ulogu i najbolji originalni scenarij

20.45 PRIJE MRAKA  - drama***
Režija: László Nemes/ Ul: Juli Jakab, Vlad Ivanov, Evelin Dobos, Marcin Czarnik, Judit Bárdos
***Venice Film Festival 2018. – nagrada FIPRESCI ; Toronto Film Festival 2018. ; BFI London Film Festival 2018. ; Zagreb Film Festival 2018. - sekcija Ponovno s nama

04.ožujka

Kino Sloboda

16.00 LEGO MOVIE 2 / 3D  - avantura, sf
Režija: Mike Mitchell, Trisha Gum  / Gl: Mila Elegović, Bojan Navojec, Alen Liverić, Petra Kurtela, Luka Petrušić, Dajana Čuljak

17.45MIRAI- animirani obiteljski film ***
Režija: Mamoru Hosoda
***Oscari 2019. -  nominacija za Najbolji animirani film; Golden Globes 2019. - nominacija za Najbolji animirani film; Annie Wards - nagrada za Najbolji nezavisni animirani film; Florida Film Critics Circle Awards - nagrada za Najbolji animirani film

19.30 POSLJEDNJI SRBIN U HRVATSKOJ – komedija
Režija : Predrag Ličina / Ul: Krešimir Mikić, Hristina Popović, Tihana Lazović, Dado Ćosić

21.00 REPLIKE - kriminalistički, misterija, sf
Režija: Jeffrey Nachmanoff / Ul: Keanu Reeves, Alice Eve, Thomas Middleditch

Dvorana Visia

18.30 PRIJE MRAKA  - drama***
Režija: László Nemes/ Ul: Juli Jakab, Vlad Ivanov, Evelin Dobos, Marcin Czarnik, Judit Bárdos
***Venice Film Festival 2018. – nagrada FIPRESCI ; Toronto Film Festival 2018. ; BFI London Film Festival 2018. ; Zagreb Film Festival 2018. - sekcija Ponovno s nama

21.00 STO STVARI – komedija
Režija : Florian David Fitz  / Ul: Florian David Fitz, Matthias Schweighöfer, Miriam Stein, Hannelore Elsner


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn