Župski portal - zupcica.hr

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam


 

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Kinematografi Dubrovnik - PROGRAM 21. - 27. lipnja


LJETNO KINO JADRAN

21.06.

OCEANOVIH 8  akcija, kriminalistički, komedija

                Režija: Gary Ross

                Ul: Sandra Bullock, Rihanna, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Katie Holmes

21.30

22.06.

OCEANOVIH 8  akcija, kriminalistički, komedija

                Režija: Gary Ross

                Ul: Sandra Bullock, Rihanna, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Katie Holmes

21.30

23.06.

OCEANOVIH 8  akcija, kriminalistički, komedija

                Režija: Gary Ross

                Ul: Sandra Bullock, Rihanna, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Katie Holmes

21.30

24.06.

NASLJEĐENO ZLO–horor, misterija

            Režija: Ari Aster

Ul: Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff

21.00

25.06.

NASLJEĐENO ZLO–horor, misterija

            Režija: Ari Aster

Ul: Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff

21.00

26.06.

NASLJEĐENO ZLO–horor, misterija

            Režija: Ari Aster

Ul: Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff

21.00

27.06.

NASLJEĐENO ZLO  – horor, misterija 

                Režija: Ari Aster

              Ul: Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff

21.00

 

LJETNO KINO SLAVICA

21.06.

SICILIJANSKA BAJKA kriminalistička drama, fantazija

                Režija: Fabio Grassadonia, Antonio Piazza

                Ul: Julia Jedlikowska, Gaetano Fernandez, Corinne Musallari,Andrea Falzone

21.30

22.06.

SICILIJANSKA BAJKA  kriminalistička drama, fantazija

                Režija: Fabio Grassadonia, Antonio Piazza

                Ul: Julia Jedlikowska, Gaetano Fernandez, Corinne Musallari,Andrea Falzone

21.30

23.06.

CIAMBRA –drama

            Režija: Jonas Carpignano

Ul: Pio Amato, Koudous Seihon, Iolanda Amato, Damiano Amato

21.30

24.06.

KRALJEV IZBOR – drama, biografski

              Režija: Erik Poppe

               Ul:Jesper Christensen, Anders Baasmo Christiansen, Karl Markovics

21.30

25.06.

KRALJEV IZBOR – drama, biografski

              Režija: Erik Poppe

               Ul: Jesper Christensen, Anders Baasmo Christiansen, Karl Markovics

21.30

26.06.

DIV -  drama , povijesni

                Režija:Aitor Arregi, Jon Garaño

                Ul: Ramón Agirre, Iñigo Aranburu, Iñigo Azpitarte

21.30

 

27.06.

 

 

DIV -  drama , povijesni

            Režija: Aitor Arregi, Jon Garaño

            Ul: Ramón Agirre, Iñigo Aranburu, Iñigo Azpitarte

 

 

21.30

 

DVORANA VISIA

21.06.

IZBAVITELJI 2  3D – sinkronizirani animirani film

           Režija:Brad Bird

           Gl: Siniša Popović, Bojana Gregorić Vejzović, Branko Đurić

POVRATAK HEROJA – komedija

Režija: Laurent Tirard

Ul:Jean Dujardin, Mélanie Laurent, Noémie Merlant

18.00

 

 

20.30

22.06.

IZBAVITELJI 2  3D– sinkronizirani animirani film

Režija: Brad Bird

           Gl: Siniša Popović, Bojana Gregorić Vejzović, Branko Đurić

POVRATAK HEROJA – komedija

            Režija: Laurent Tirard

            Ul: Jean Dujardin, Mélanie Laurent, Noémie Merlant

18.00

 

 

20.30

 

23.06.

IZBAVITELJI 2  3D– sinkronizirani animirani film

Režija: Brad Bird

           Gl: Siniša Popović, Bojana Gregorić Vejzović, Branko Đurić

POVRATAK HEROJA – komedija

            Režija: Laurent Tirard

            Ul: Jean Dujardin, Mélanie Laurent, Noémie Merlant

18.00

 

 

20.30

24.06.

IZBAVITELJI 2  3D– sinkronizirani animirani film

Režija: Brad Bird

           Gl: Siniša Popović, Bojana Gregorić Vejzović, Branko Đurić

POVRATAK HEROJA – komedija

            Režija: Laurent Tirard

            Ul: Jean Dujardin, Mélanie Laurent, Noémie Merlant

18.00

 

 

20.30

25.06.

IZBAVITELJI 2  3D– sinkronizirani animirani film

Režija: Brad Bird

           Gl: Siniša Popović, Bojana Gregorić Vejzović, Branko Đurić

 

20.00

26.06.

IZBAVITELJI 2  3D– sinkronizirani animirani film

Režija: Brad Bird

           Gl: Siniša Popović, Bojana Gregorić Vejzović, Branko Đurić

 

20.00

27.06.

IZBAVITELJI 2  3D– sinkronizirani animirani film

Režija: Brad Bird

           Gl: Siniša Popović, Bojana Gregorić Vejzović, Branko Đurić

 

KILIMANJARO 2018 – dokumentarni film Alana Šimunovića /HRT

 

18.00

 

 

 

20.30


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn