Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg


 

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja.

Više o kolačićima pročitajte ovdje

Prihvaćam

Kinematografi Dubrovnik - PROGRAM 16.ožujka - 22.ožujka

16.ožujka

Kino Sloboda

15.00 ROCK DOG 3D  – animirani obiteljska komedija sinkronizirana na hrvatski jezik
Režija: Ash Brannon 
Gl: Ivan Đuričić, Davor Gobac, Slavko Juraga, Žarko Savić, Luka Petrušić, Ana Vilenica

17.00 LJEPOTICA I ZVIJER 3D  – obiteljska fantazija / mjuzikl
Režija: Bill Condon  
Gl: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad

19.15     KONG : OTOK LUBANJA 3D - akcijski, avantura, fantazija
Režija: Jordan Vogt-Roberts   
Gl: Brie Larson, Tom Hiddleston, Toby Kebbell
.
21.30 BOSTONSKI HEROJI  – drama, triler
           Režija: Peter Berg  
           Ul: Mark Wahlberg, John Goodman, Kevin Bacon, J.K. Simmons
 
Kino Visia

19.00   FRANKOFONIJA 2017 :
NIJE MOJ TIP  – romantična drama ***
    Režija: Lucas Belvaux
    Ul: Émilie Dequenne, Loïc Corbery, Sandra Nkake
*** Cesar za najbolju glumicu i najbolji adaptirani scenarij

21.00  KAPETAN FANTASTIČNI – drama , komedija***
    Režija: Matt Ross
    Ul: Viggo Mortensen, Frank Langella, George MacKay, Samantha Isler, Nicholas Hamilton
*** Nominacija za Oscara 2017 ; Cannes Film Festival 2016 - program 'Un Certain Regard' - nagrada za najboljeg redatelja , Karlovy Vary Film Festival 2016 – nagrada publike , Rome Film Fest 2016 – nagrada žirija
film


 17.ožujka

Kino Sloboda

15.00 ROCK DOG 3D  – animirani obiteljska komedija sinkronizirana na hrvatski jezik
Režija: Ash Brannon 
Gl: Ivan Đuričić, Davor Gobac, Slavko Juraga, Žarko Savić, Luka Petrušić, Ana Vilenica

17.00 LJEPOTICA I ZVIJER 3D  – obiteljska fantazija / mjuzikl
Režija: Bill Condon  
Gl: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad



19.15     KONG : OTOK LUBANJA 3D - akcijski, avantura, fantazija
Režija: Jordan Vogt-Roberts   
Gl: Brie Larson, Tom Hiddleston, Toby Kebbell
.
21.30 BOSTONSKI HEROJI  – drama, triler
           Režija: Peter Berg  
           Ul: Mark Wahlberg, John Goodman, Kevin Bacon, J.K. Simmons


Kino Visia

15.00 ANKA - dječji igrani film
Režija: Dejan Aćimović   
Ul: Eric Cantona, Cvita Viljac, Anđela Ramljak, Rade Šerbedžija, Linda Begonja, Vuk Kostić,     Nikola Kojo, Žarko Savić, Goran Grgić, Jelena Lopatić, Petar Mirčevski

18.00  TRAMPOLIN – drama*** 
Režija: Zrinka Katarina Matijevic
Ul: Franka Mikolaci, Tena Nemet Brankov, Lana Barić
***Pulski filmski festival 2016. – Zlatna arena za najbolju sporednu žensku ulogu (Tena Nemet Brankov) ; Međunarodni filmski festival Tofifest 2016.; Zagreb Film Festival 2016. ; Festival za mlade Just Film 2016. ; Međunarodni filmski festival u Kolkati 2016.

19.30 SVE ŠTO DOLAZI – drama*** 
Režija: Mia Hansen-Løve
Ul: Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka
***Berlinale 2016 – srebrni medvjed za najbolju režiju ; Chicago International Film Festival 2016 ; Los Angeles Film Critics Association Awards 2016 – nagrada za najbolju glumicu

21.30 GDJE JE SLIJEDEĆA INVAZIJA – dokumentarni film***
Režija: Michael Moore
Ul: Michael Moore, Krista Kiuru, Tim Walker
***Chicago Film Festival - nagrada žirija za najbolji dokumentarni film, nagrada publike
Hamptons International Film Festival - nagrada publike za najbolji dokumentarni film


18.ožujka

Kino Sloboda

16.00 MALI PRINC 3D  – animirani obiteljski film sinkronizirana na hrvatski jezik
Režija: Ash Brannon 
Gl: Ivan Đuričić, Davor Gobac, Slavko Juraga, Žarko Savić, Luka Petrušić, Ana Vilenica

17.45  LJEPOTICA I ZVIJER 3D  – obiteljska fantazija / mjuzikl
Režija: Bill Condon  
Gl: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad

20.00 KONG : OTOK LUBANJA 3D - akcijski, avantura, fantazija
Režija: Jordan Vogt-Roberts   
Gl: Brie Larson, Tom Hiddleston, Toby Kebbell
                                                      
22.00 BOSTONSKI HEROJI  – drama, triler
           Režija: Peter Berg  
           Ul: Mark Wahlberg, John Goodman, Kevin Bacon, J.K. Simmons

Kino Visia

16.00 ANKA - dječji igrani film
Režija: Dejan Aćimović   
Ul: Eric Cantona, Cvita Viljac, Anđela Ramljak, Rade Šerbedžija, Linda Begonja, Vuk Kostić,     Nikola Kojo, Žarko Savić, Goran Grgić, Jelena Lopatić, Petar Mirčevski

18.15  LAV – drama
Režija: Garth Davis    |
Ul: Rooney Mara, Nicole Kidman, Dev Patel

20.15  TRAMPOLIN – drama*** 
Režija: Zrinka Katarina Matijevic
Ul: Franka Mikolaci, Tena Nemet Brankov, Lana Barić
***Pulski filmski festival 2016. – Zlatna arena za najbolju sporednu žensku ulogu (Tena Nemet Brankov) ; Međunarodni filmski festival Tofifest 2016.; Zagreb Film Festival 2016. ; Festival za mlade Just Film 2016. ; Međunarodni filmski festival u Kolkati 2016

21.45 GDJE JE SLIJEDEĆA INVAZIJA – dokumentarni film***
Režija: Michael Moore
Ul: Michael Moore, Krista Kiuru, Tim Walker
***Chicago Film Festival - nagrada žirija za najbolji dokumentarni film, nagrada publike
Hamptons International Film Festival - nagrada publike za najbolji dokumentarni film


19.ožujka  

Kino Sloboda

15.00 ROCK DOG 3D  – animirani obiteljska komedija sinkronizirana na hrvatski jezik
Režija: Ash Brannon 
Gl: Ivan Đuričić, Davor Gobac, Slavko Juraga, Žarko Savić, Luka Petrušić, Ana Vilenica

16.45 LJEPOTICA I ZVIJER 3D  – obiteljska fantazija / mjuzikl
Režija: Bill Condon  
Gl: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad

19.00    KONG : OTOK LUBANJA 3D - akcijski, avantura, fantazija
Režija: Jordan Vogt-Roberts   
Gl: Brie Larson, Tom Hiddleston, Toby Kebbell
.
21.00 BOSTONSKI HEROJI  – drama, triler
           Režija: Peter Berg  
           Ul: Mark Wahlberg, John Goodman, Kevin Bacon, J.K. Simmons


Kino Visia

18.00  TRAMPOLIN – drama*** 
Režija: Zrinka Katarina Matijevic
Ul: Franka Mikolaci, Tena Nemet Brankov, Lana Barić
***Pulski filmski festival 2016. – Zlatna arena za najbolju sporednu žensku ulogu (Tena Nemet Brankov) ; Međunarodni filmski festival Tofifest 2016.; Zagreb Film Festival 2016. ; Festival za mlade Just Film 2016. ; Međunarodni filmski festival u Kolkati 2016.


19.30 SVE ŠTO DOLAZI – drama*** 
Režija: Mia Hansen-Løve
Ul: Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka
***Berlinale 2016 – srebrni medvjed za najbolju režiju ; Chicago International Film Festival 2016 ; Los Angeles Film Critics Association Awards 2016 – nagrada za najbolju glumicu

21.30 GDJE JE SLIJEDEĆA INVAZIJA – dokumentarni film***
Režija: Michael Moore
Ul: Michael Moore, Krista Kiuru, Tim Walker
***Chicago Film Festival - nagrada žirija za najbolji dokumentarni film, nagrada publike

Hamptons International Film Festival - nagrada publike za najbolji dokumentarni film


20.ožujka


Kino Sloboda

17.00 LJEPOTICA I ZVIJER 3D  – obiteljska fantazija / mjuzikl
Režija: Bill Condon  
Gl: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad

19.15     KONG : OTOK LUBANJA 3D - akcijski, avantura, fantazija
Režija: Jordan Vogt-Roberts   
Gl: Brie Larson, Tom Hiddleston, Toby Kebbell
.
21.30 BOSTONSKI HEROJI  – drama, triler
           Režija: Peter Berg  
           Ul: Mark Wahlberg, John Goodman, Kevin Bacon, J.K. Simmons


Kino Visia

18.00  TRAMPOLIN – drama*** 
Režija: Zrinka Katarina Matijevic
Ul: Franka Mikolaci, Tena Nemet Brankov, Lana Barić
***Pulski filmski festival 2016. – Zlatna arena za najbolju sporednu žensku ulogu (Tena Nemet Brankov) ; Međunarodni filmski festival Tofifest 2016.; Zagreb Film Festival 2016. ; Festival za mlade Just Film 2016. ; Međunarodni filmski festival u Kolkati 2016.

19.30 GDJE JE SLIJEDEĆA INVAZIJA – dokumentarni film***
Režija: Michael Moore
Ul: Michael Moore, Krista Kiuru, Tim Walker
***Chicago Film Festival - nagrada žirija za najbolji dokumentarni film, nagrada publike
Hamptons International Film Festival - nagrada publike za najbolji dokumentarni film

21.30  SVE ŠTO DOLAZI – drama*** 
Režija: Mia Hansen-Løve
Ul: Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka
***Berlinale 2016 – srebrni medvjed za najbolju režiju ; Chicago International Film Festival 2016 ; Los Angeles Film Critics Association Awards 2016 – nagrada za najbolju glumicu


21.ožujka
                                            
Kino Sloboda

15.30 LJEPOTICA I ZVIJER 3D  – obiteljska fantazija / mjuzikl
Režija: Bill Condon  
Gl: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad
                                                   
21.00 KONG : OTOK LUBANJA 3D - akcijski, avantura, fantazija
Režija: Jordan Vogt-Roberts   
Gl: Brie Larson, Tom Hiddleston, Toby Kebbell
.

Kino Visia

18.00  TRAMPOLIN – drama*** 
Režija: Zrinka Katarina Matijevic
Ul: Franka Mikolaci, Tena Nemet Brankov, Lana Barić
***Pulski filmski festival 2016. – Zlatna arena za najbolju sporednu žensku ulogu (Tena Nemet Brankov) ; Međunarodni filmski festival Tofifest 2016.; Zagreb Film Festival 2016. ; Festival za mlade Just Film 2016. ; Međunarodni filmski festival u Kolkati 2016.

19.30 GDJE JE SLIJEDEĆA INVAZIJA – dokumentarni film***
Režija: Michael Moore
Ul: Michael Moore, Krista Kiuru, Tim Walker
***Chicago Film Festival - nagrada žirija za najbolji dokumentarni film, nagrada publike
Hamptons International Film Festival - nagrada publike za najbolji dokumentarni film

21.30  SVE ŠTO DOLAZI – drama*** 
Režija: Mia Hansen-Løve
Ul: Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka
***Berlinale 2016 – srebrni medvjed za najbolju režiju ; Chicago International Film Festival 2016 ; Los Angeles Film Critics Association Awards 2016 – nagrada za najbolju glumicu   


22.ožujak
                                            
Kino Sloboda

17.00 LJEPOTICA I ZVIJER 3D  – obiteljska fantazija / mjuzikl
Režija: Bill Condon  
Gl: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad

19.15     KONG : OTOK LUBANJA 3D - akcijski, avantura, fantazija
Režija: Jordan Vogt-Roberts   
Gl: Brie Larson, Tom Hiddleston, Toby Kebbell
.
21.30 BOSTONSKI HEROJI  – drama, triler
           Režija: Peter Berg  
           Ul: Mark Wahlberg, John Goodman, Kevin Bacon, J.K. Simmons

Kino Visia

18.00  TRAMPOLIN – drama*** 
Režija: Zrinka Katarina Matijevic
Ul: Franka Mikolaci, Tena Nemet Brankov, Lana Barić
***Pulski filmski festival 2016. – Zlatna arena za najbolju sporednu žensku ulogu (Tena Nemet Brankov) ; Međunarodni filmski festival Tofifest 2016.; Zagreb Film Festival 2016. ; Festival za mlade Just Film 2016. ; Međunarodni filmski festival u Kolkati 2016.

19.30 GDJE JE SLIJEDEĆA INVAZIJA – dokumentarni film***
Režija: Michael Moore
Ul: Michael Moore, Krista Kiuru, Tim Walker
***Chicago Film Festival - nagrada žirija za najbolji dokumentarni film, nagrada publike
Hamptons International Film Festival - nagrada publike za najbolji dokumentarni film

21.30  SVE ŠTO DOLAZI – drama*** 
Režija: Mia Hansen-Løve
Ul: Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka
***Berlinale 2016 – srebrni medvjed za najbolju režiju ; Chicago International Film Festival 2016 ; Los Angeles Film Critics Association Awards 2016 – nagrada za najbolju glumicu


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn