Župski portal - zupcica.hr



 

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja.

Više o kolačićima pročitajte ovdje

Prihvaćam

DUBROVAČKI KINEMATOGRAFI - Program 26.ožujka – 01.travnja

Kino Sloboda

 

15.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

16.45 TRILOGIJA RAZLIČITA: POBUNJENA 3D – akcija/avantura

Režija:  Robert Schwentke     

Ul: Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort

 

18.45 ODRASTANJE   drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.30 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas

 

 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  FENIKS – drama ***

Režija: Christian Petzold

Ul: Nina Hoss, Ronald Zehrfeld

***San Sebastian Film Festival 2014.- nagrada FIPRESCI
Toronto Film Festival 2014.

 

20.00  ZIMSKI SAN  drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)

 

 

 

27.ožujka

 

Kino Sloboda

 

15.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

 

 

 

 

16.45 TRILOGIJA RAZLIČITA: POBUNJENA 3D – akcija/avantura

Režija:  Robert Schwentke     

Ul: Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort

 

18.45 ODRASTANJE   drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.30 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas

 

 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  FRANKOFONIJA 2015: Aujourd'hui – drama ***

Režija: Alain Gomis

Ul: Saul Williams, Djolof Mbengue, Anisia Uzeyman

 

20.00  ZIMSKI SAN  drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)

 

 

28.ožujka

 

Kino Sloboda

 

15.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

16.45 TRILOGIJA RAZLIČITA: POBUNJENA 3D – akcija/avantura

Režija:  Robert Schwentke     

Ul: Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort

 

18.45 ODRASTANJE   drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.30 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas

 

 

 

 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  FRANKOFONIJA 2015: Stop-over / Usputna stanica – dokumentarni film ***

Režija: Alain Gomis

Ul: Saul Williams, Djolof Mbengue, Anisia Uzeyman

 

20.00  ZIMSKI SAN  drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)

 

 

29.ožujka

Kino Sloboda

 

15.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

16.45 TRILOGIJA RAZLIČITA: POBUNJENA 3D – akcija/avantura

Režija:  Robert Schwentke    

Ul: Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort

 

18.45 ODRASTANJE   drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.30 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas

 

 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim JohnsonGlasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  FRANKOFONIJA 2015: Francuskinje – komedija ***

Režija: Audrey Dana

Ul: Isabelle Adjani, Alice Belaïdi, Laetitia Casta, Audrey Dana

 

20.15  ZIMSKI SAN  drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)

 

 

 

 

 

30.ožujka

 

 

Kino Sloboda

 

16.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.00 ODRASTANJE   drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.00 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas

 

 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  U POTRAZI ZA FELOM – dokumentarni film

Režija: Alex Gibney

 

20.15  ZIMSKI SAN  drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)

 

 

 

31.ožujka

 

Kino Sloboda

 

16.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.00 ODRASTANJE   drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.00 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas

 

 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  U POTRAZI ZA FELOM – dokumentarni film

Režija: Alex Gibney

 

20.15  ZIMSKI SAN  drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)

 

 

01.travanj

Kino Sloboda

 

16.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.00 ODRASTANJE   drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.00 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas

 

Visia

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

18.15  U POTRAZI ZA FELOM – dokumentarni film

Režija: Alex Gibney

 

20.15  ZIMSKI SAN  drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)