Župski portal - zupcica.hr



 

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja.

Više o kolačićima pročitajte ovdje

Prihvaćam

Dubrovački Kinematografi; PROGRAM od 05. do 11. ožujka

 

PROGRAM 05.ožujka – 11.ožujka


05.ožujka


Kino Sloboda

 

15.30 JANKO STRIŽIĆ   animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija:  Mark Burton, Richard Starzack   

 

17.00 KINGSMAN : TAJNA SLUŽBA  akcija / avantura / komedija

Režija: Matthew Vaughin

Ul: Colin Firth, Samuel L. Jackson, Taron Egerton

 

19.15 CHAPPIE  – akcijski film

Režija: Neill Blomkamp

Ul: Sharlto Copley, Hugh Jackman, Sigourney Weaver, Dev Patel

 

21.30 FOKUS – komedija, kriminalistički, drama

Režija: Glen Ficarra   

Ul: Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro

 

 

Visia

 

18.00  IDA – drama***

Režija: Pawel Pawlikowski

Ul: Agata Kulesza, Agata Trzebuchowska, Dawid Ogrodnik

***DOBITNIK OSCARA 2015. ZA NAJBOLJI STRANI FILM

Dobitnik 60 ostalih filmskih nagrada na različitim festivalima, te čak 5 Europskih fimskih nagrada

 

19.30 JOŠ UVIJEK ALICE – drama***

Režija: Richard Glatzer, Wash Westmoreland

Ul: Julianne Moore, Alec Baldwin, Kristen Stewart

*** Oscar 2015. i Zlatni Globus 2015. za najbolju žensku glavnu ulogu ( Julianne Moore )

21.15 DIVLJE PRIČE– komedija, drama, triler***

Režija: Damián Szifrón 

Ul: Ricardo Darín, Oscar Martínez, Leonardo Sbaraglia

*** Oscar 2015. – Nominacija za najbolji strani film

 

 

06.ožujka

 

Kino Sloboda

 

15.30 JANKO STRIŽIĆ   animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija:  Mark Burton, Richard Starzack   

 

17.00 ASTERIX : GRAD BOGOVA  animirani

Režija:  Alexandre Astier  

Ul: Mario Petreković, David Vurdelja (Baby Dooks), Jasna Palić Picukarić

 

19.00 CHAPPIE  – akcijski film

Režija: Neill Blomkamp

Ul: Sharlto Copley, Hugh Jackman, Sigourney Weaver, Dev Patel

 

21.00 FOKUS – komedija, kriminalistički, drama

Režija: Glen Ficarra   

Ul: Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro

 

 

Visia

 

18.00  IDA – drama***

Režija: Pawel Pawlikowski

Ul: Agata Kulesza, Agata Trzebuchowska, Dawid Ogrodnik

***DOBITNIK OSCARA 2015. ZA NAJBOLJI STRANI FILM

Dobitnik 60 ostalih filmskih nagrada na različitim festivalima, te čak 5 Europskih fimskih nagrada

 

19.30 JOŠ UVIJEK ALICE – drama***

Režija: Richard Glatzer, Wash Westmoreland

Ul: Julianne Moore, Alec Baldwin, Kristen Stewart

*** Oscar 2015. i Zlatni Globus 2015. za najbolju žensku glavnu ulogu ( Julianne Moore )

21.15 DIVLJE PRIČE– komedija, drama, triler***

Režija: Damián Szifrón 

Ul: Ricardo Darín, Oscar Martínez, Leonardo Sbaraglia

*** Oscar 2015. – Nominacija za najbolji strani film

 

 

07.ožujka

 

Kino Sloboda

 

15.00 JANKO STRIŽIĆ   animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija:  Mark Burton, Richard Starzack 

 

16.30 ANNIE – obiteljski glazbeni spektakl

Režija: Will Gluck 

Ul: Cameron Diaz, Jamie Foxx, Quvenzhane Wallis, Rose Byrne

 

20.00 PREMIJERA PUTOPISNO-DOKUMENTARNE SERIJE „Kauč surferica“  Barbare Vekarić

 

21.45 FOKUS – komedija, kriminalistički, drama

Režija: Glen Ficarra   

Ul: Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro

 

Visia

 

18.00 FRANKOFONIJA 2015: Les Caprices de Marianne  drama

Režija: Elena Hazanov

Ul: Stephane Boschung, Anna Pieri, Bastien Semenzato

 

19.30 JOŠ UVIJEK ALICE – drama***

Režija: Richard Glatzer, Wash Westmoreland

Ul: Julianne Moore, Alec Baldwin, Kristen Stewart

*** Oscar 2015. i Zlatni Globus 2015. za najbolju žensku glavnu ulogu ( Julianne Moore )

21.15 DIVLJE PRIČE– komedija, drama, triler***

Režija: Damián Szifrón 

Ul: Ricardo Darín, Oscar Martínez, Leonardo Sbaraglia

*** Oscar 2015. – Nominacija za najbolji strani film

 

 

 

08.ožujka

 

Kino Sloboda

 

15.00 JANKO STRIŽIĆ   animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija:  Mark Burton, Richard Starzack   

 

16.30 KINGSMAN : TAJNA SLUŽBA  akcija / avantura / komedija

Režija: Matthew Vaughin

Ul: Colin Firth, Samuel L. Jackson, Taron Egerton

 

19.00 CHAPPIE  – akcijski film

Režija: Neill Blomkamp

Ul: Sharlto Copley, Hugh Jackman, Sigourney Weaver, Dev Patel

 

21.00 FOKUS – komedija, kriminalistički, drama

Režija: Glen Ficarra   

Ul: Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro

 

Visia

 

18.00 FRANKOFONIJA 2015 & DAN ŽENA:    Trofejna žena  komedija

Režija: François Ozon

Ul: Catherine Deneuve, Gérard Depardieu, Fabrice Luchini

 

19.45 JOŠ UVIJEK ALICE – drama***

Režija: Richard Glatzer, Wash Westmoreland

Ul: Julianne Moore, Alec Baldwin, Kristen Stewart

*** Oscar 2015. i Zlatni Globus 2015. za najbolju žensku glavnu ulogu ( Julianne Moore )

21.30 DIVLJE PRIČE– komedija, drama, triler***

Režija: Damián Szifrón

Ul: Ricardo Darín, Oscar Martínez, Leonardo Sbaraglia

*** Oscar 2015. – Nominacija za najbolji strani film

 

 

09.ožujka

Kino Sloboda

 

15.30 JANKO STRIŽIĆ   animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija:  Mark Burton, Richard Starzack   

 

17.00 KINGSMAN : TAJNA SLUŽBA  akcija / avantura / komedija

Režija: Matthew Vaughin

Ul: Colin Firth, Samuel L. Jackson, Taron Egerton

 

19.15 CHAPPIE  – akcijski film

Režija: Neill Blomkamp

Ul: Sharlto Copley, Hugh Jackman, Sigourney Weaver, Dev Patel

 

21.30 FOKUS – komedija, kriminalistički, drama

Režija: Glen Ficarra   

Ul: Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro

 

 

Visia

 

18.00  IDA – drama***

Režija: Pawel Pawlikowski

Ul: Agata Kulesza, Agata Trzebuchowska, Dawid Ogrodnik

***DOBITNIK OSCARA 2015. ZA NAJBOLJI STRANI FILM

Dobitnik 60 ostalih filmskih nagrada na različitim festivalima, te čak 5 Europskih fimskih nagrada

 

19.30 JOŠ UVIJEK ALICE – drama***

Režija: Richard Glatzer, Wash Westmoreland

Ul: Julianne Moore, Alec Baldwin, Kristen Stewart

*** Oscar 2015. i Zlatni Globus 2015. za najbolju žensku glavnu ulogu ( Julianne Moore )

21.15 DIVLJE PRIČE– komedija, drama, triler***

Režija: Damián Szifrón 

Ul: Ricardo Darín, Oscar Martínez, Leonardo Sbaraglia

*** Oscar 2015. – Nominacija za najbolji strani film

 

 

10.ožujka

 

Kino Sloboda

 

15.30 JANKO STRIŽIĆ   animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija:  Mark Burton, Richard Starzack   

 

17.00 KINGSMAN : TAJNA SLUŽBA  akcija / avantura / komedija

Režija: Matthew Vaughin

Ul: Colin Firth, Samuel L. Jackson, Taron Egerton

 

19.15 CHAPPIE  – akcijski film

Režija: Neill Blomkamp

Ul: Sharlto Copley, Hugh Jackman, Sigourney Weaver, Dev Patel

 

21.30 FOKUS – komedija, kriminalistički, drama

Režija: Glen Ficarra   

Ul: Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro

 

 

Visia

 

18.00  IDA – drama***

Režija: Pawel Pawlikowski

Ul: Agata Kulesza, Agata Trzebuchowska, Dawid Ogrodnik

***DOBITNIK OSCARA 2015. ZA NAJBOLJI STRANI FILM

Dobitnik 60 ostalih filmskih nagrada na različitim festivalima, te čak 5 Europskih fimskih nagrada

 

19.30 JOŠ UVIJEK ALICE – drama***

Režija: Richard Glatzer, Wash Westmoreland

Ul: Julianne Moore, Alec Baldwin, Kristen Stewart

*** Oscar 2015. i Zlatni Globus 2015. za najbolju žensku glavnu ulogu ( Julianne Moore )

21.15 DIVLJE PRIČE– komedija, drama, triler***

Režija: Damián Szifrón 

Ul: Ricardo Darín, Oscar Martínez, Leonardo Sbaraglia

*** Oscar 2015. – Nominacija za najbolji strani film

 

 

 

11.ožujka

 

Kino Sloboda

 

15.30 JANKO STRIŽIĆ   animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija:  Mark Burton, Richard Starzack   

 

17.00 KINGSMAN : TAJNA SLUŽBA  akcija / avantura / komedija

Režija: Matthew Vaughin

Ul: Colin Firth, Samuel L. Jackson, Taron Egerton

 

19.15 CHAPPIE  – akcijski film

Režija: Neill Blomkamp

Ul: Sharlto Copley, Hugh Jackman, Sigourney Weaver, Dev Patel

 

21.30 FOKUS – komedija, kriminalistički, drama

Režija: Glen Ficarra   

Ul: Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro

 

 

Visia

 

18.00  IDA – drama***

Režija: Pawel Pawlikowski

Ul: Agata Kulesza, Agata Trzebuchowska, Dawid Ogrodnik

***DOBITNIK OSCARA 2015. ZA NAJBOLJI STRANI FILM

Dobitnik 60 ostalih filmskih nagrada na različitim festivalima, te čak 5 Europskih fimskih nagrada

 

19.30 JOŠ UVIJEK ALICE – drama***

Režija: Richard Glatzer, Wash Westmoreland

Ul: Julianne Moore, Alec Baldwin, Kristen Stewart

*** Oscar 2015. i Zlatni Globus 2015. za najbolju žensku glavnu ulogu ( Julianne Moore )

21.15 DIVLJE PRIČE– komedija, drama, triler***

Režija: Damián Szifrón 

Ul: Ricardo Darín, Oscar Martínez, Leonardo Sbaraglia

*** Oscar 2015. – Nominacija za najbolji strani film

 


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn