Župski portal - zupcica.hr

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam


 

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

DUBROVAČKI KINEMATOGRAFI - Program 29.siječanj – 04.veljače

 

29.siječanj

 

Kino Sloboda

 

17.00 EKIPA ZA 6 / 3D– animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Don Hall, Chris Williams (II)

 

19.00 RITAM LUDILA  - glazbeni/drama***

Režija: Damien Chazelle 

Ul:  Miles Teller, J. K. Simmons

***Pet nominacija za Oscara 2015 / najbolji film, sporedni glumac, prilagođeni scenarij, montaža, miks zvuka

 

 

Visia

 

18.30 STOGODIŠNJAK KOJI SE SPUSTIO KROZ PROZOR I NESTAO  - komedija***

Režija: Felix Herngren

Ul:  Robert Gustafsson, Iwar Wiklander, David Wiberg

*** Chicago International Film Festival 2014 - Audience Choice Award / Durban International Film Festival 2014 - Audience Award / Guldbagge Awards 2014 - Audience Award / Mill Valley Film Festival 2014 - Audience Award

 

20.30 KARTA DO ZVIJEZDA  - triler/drama***

Režija: David Cronenberg 

Ul:  Julianne Moore, John Cusack, Mia Wasikowska, Robert Pattinson

*** Cannes Film Festival 2014 – najbolja ženska uloga (Julianne Moore)

 

 

 

30.siječanj

 

Kino Sloboda

 

16.00 EKIPA ZA 6 / 3D– animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Don Hall, Chris Williams (II)

 

17.45 RITAM LUDILA  - glazbeni/drama***

Režija: Damien Chazelle 

Ul:  Miles Teller, J. K. Simmons

***Pet nominacija za Oscara 2015 / najbolji film, sporedni glumac, prilagođeni scenarij, montaža, miks zvuka

 

19.30 TEORIJA SVEGA – drama/ biografski***

Režija: James Marsh  

Ul: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Emily Watson

***Pet  nominacija za nagradu Oscar/ najbolji film, glavni glumac, glavna glumica, prilagođeni scenarij, originalna glazba

***Dobitnik dva Zlatna Globusa

 

 

 

 

 

21.30 SUDAC – drama***

Režija: David Dobkin

Ul: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Billy Bob Thorton

***Oscar 2015 / Nominacija za mušku sporednu ulogu  

 

 

Visia

 

17.30 STOGODIŠNJAK KOJI SE SPUSTIO KROZ PROZOR I NESTAO  - komedija***

Režija: Felix Herngren

Ul:  Robert Gustafsson, Iwar Wiklander, David Wiberg

*** Chicago International Film Festival 2014 - Audience Choice Award / Durban International Film Festival 2014 - Audience Award / Guldbagge Awards 2014 - Audience Award / Mill Valley Film Festival 2014 - Audience Award

 

19.30 KARTA DO ZVIJEZDA  - triler/drama***

Režija: David Cronenberg 

Ul:  Julianne Moore, John Cusack, Mia Wasikowska, Robert Pattinson

*** Cannes Film Festival 2014 – najbolja ženska uloga (Julianne Moore)

 

21.30 IZVOR NADE – ratna drama

Režija: Russell Crowe 

Ul: Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney

 

 

31.siječanj

 

Kino Sloboda

 

16.00 EKIPA ZA 6 / 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Don Hall, Chris Williams (II)

 

17.45 RITAM LUDILA  - glazbeni/drama***

Režija: Damien Chazelle 

Ul:  Miles Teller, J. K. Simmons

***Pet nominacija za Oscara 2015 / najbolji film, sporedni glumac, prilagođeni scenarij, montaža, miks zvuka

 

19.30 TEORIJA SVEGA – drama/ biografski***

Režija: James Marsh  

Ul: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Emily Watson

***Pet  nominacija za nagradu Oscar/ najbolji film, glavni glumac, glavna glumica, prilagođeni scenarij, originalna glazba

***Dobitnik dva Zlatna Globusa

 

21.30 SUDAC – drama***

Režija: David Dobkin

Ul: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Billy Bob Thorton

***Oscar 2015 / Nominacija za mušku sporednu ulogu  

 

 

Visia

 

19.00 HD Live Metropolitan Opera : HOFFMANNOVE PRIČE

 

01.veljače

 

 

Kino Sloboda

 

16.00 EKIPA ZA 6 / 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Don Hall, Chris Williams (II)

 

17.45 RITAM LUDILA  - glazbeni/drama***

Režija: Damien Chazelle 

Ul:  Miles Teller, J. K. Simmons

***Pet nominacija za Oscara 2015 / najbolji film, sporedni glumac, prilagođeni scenarij, montaža, miks zvuka

 

19.30 TEORIJA SVEGA – drama/ biografski***

Režija: James Marsh  

Ul: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Emily Watson

***Pet  nominacija za nagradu Oscar/ najbolji film, glavni glumac, glavna glumica, prilagođeni scenarij, originalna glazba

***Dobitnik dva Zlatna Globusa

 

21.30 SUDAC – drama***

Režija: David Dobkin

Ul: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Billy Bob Thorton

***Oscar 2015 / Nominacija za mušku sporednu ulogu  

 

Visia

 

17.00 STOGODIŠNJAK KOJI SE SPUSTIO KROZ PROZOR I NESTAO  - komedija***

Režija: Felix Herngren

Ul:  Robert Gustafsson, Iwar Wiklander, David Wiberg

*** Chicago International Film Festival 2014 - Audience Choice Award / Durban International Film Festival 2014 - Audience Award / Guldbagge Awards 2014 - Audience Award / Mill Valley Film Festival 2014 - Audience Award

 

19.00 KARTA DO ZVIJEZDA  - triler/drama***

Režija: David Cronenberg 

Ul:  Julianne Moore, John Cusack, Mia Wasikowska, Robert Pattinson

*** Cannes Film Festival 2014 – najbolja ženska uloga (Julianne Moore)

 

21.00 IZVOR NADE – ratna drama

Režija: Russell Crowe 

Ul: Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney

 

 

02.veljače

 

 Kino Sloboda

 

16.00 EKIPA ZA 6 / 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Don Hall, Chris Williams (II)

 

17.45 RITAM LUDILA  - glazbeni/drama***

Režija: Damien Chazelle 

Ul:  Miles Teller, J. K. Simmons

 

 

 

***Pet nominacija za Oscara 2015 / najbolji film, sporedni glumac, prilagođeni scenarij, montaža, miks zvuka

 

19.30 TEORIJA SVEGA – drama/ biografski***

Režija: James Marsh  

Ul: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Emily Watson

***Pet  nominacija za nagradu Oscar/ najbolji film, glavni glumac, glavna glumica, prilagođeni scenarij, originalna glazba

***Dobitnik dva Zlatna Globusa

 

21.30 SUDAC – drama***

Režija: David Dobkin

Ul: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Billy Bob Thorton

***Oscar 2015 / Nominacija za mušku sporednu ulogu  

 

 

Visia

 

18.30 STOGODIŠNJAK KOJI SE SPUSTIO KROZ PROZOR I NESTAO  - komedija***

Režija: Felix Herngren

Ul:  Robert Gustafsson, Iwar Wiklander, David Wiberg

*** Chicago International Film Festival 2014 - Audience Choice Award / Durban International Film Festival 2014 - Audience Award / Guldbagge Awards 2014 - Audience Award / Mill Valley Film Festival 2014 - Audience Award

 

20.30 IZVOR NADE – ratna drama

Režija: Russell Crowe 

Ul: Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney

 

 

03.veljače

 

Kino Sloboda

 

17.00 EKIPA ZA 6 / 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Don Hall, Chris Williams (II)

 

19.00 RITAM LUDILA  - glazbeni/drama***

Režija: Damien Chazelle 

Ul:  Miles Teller, J. K. Simmons

***Pet nominacija za Oscara 2015 / najbolji film, sporedni glumac, prilagođeni scenarij, montaža, miks zvuka

 

21.00 TEORIJA SVEGA – drama/ biografski***

Režija: James Marsh  

Ul: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Emily Watson

***Pet  nominacija za nagradu Oscar/ najbolji film, glavni glumac, glavna glumica, prilagođeni scenarij, originalna glazba

***Dobitnik dva Zlatna Globusa

 

 

Visia

 

18.30 STOGODIŠNJAK KOJI SE SPUSTIO KROZ PROZOR I NESTAO  - komedija***

Režija: Felix Herngren

Ul:  Robert Gustafsson, Iwar Wiklander, David Wiberg

*** Chicago International Film Festival 2014 - Audience Choice Award / Durban International Film Festival 2014 - Audience Award / Guldbagge Awards 2014 - Audience Award / Mill Valley Film Festival 2014 - Audience Award

 

20.30 IZVOR NADE – ratna drama

Režija: Russell Crowe 

Ul: Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney

 

 

04.veljače

 

Kino Sloboda

 

16.00 EKIPA ZA 6 / 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Don Hall, Chris Williams (II)

 

17.45 RITAM LUDILA  - glazbeni/drama***

Režija: Damien Chazelle 

Ul:  Miles Teller, J. K. Simmons

***Pet nominacija za Oscara 2015 / najbolji film, sporedni glumac, prilagođeni scenarij, montaža, miks zvuka

 

19.30 TEORIJA SVEGA – drama/ biografski***

Režija: James Marsh  

Ul: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Emily Watson

***Pet  nominacija za nagradu Oscar/ najbolji film, glavni glumac, glavna glumica, prilagođeni scenarij, originalna glazba

***Dobitnik dva Zlatna Globusa

 

21.30 SUDAC – drama***

Režija: David Dobkin

Ul: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Billy Bob Thorton

***Oscar 2015 / Nominacija za mušku sporednu ulogu  

 

Visia

 

18.30 STOGODIŠNJAK KOJI SE SPUSTIO KROZ PROZOR I NESTAO  - komedija***

Režija: Felix Herngren

Ul:  Robert Gustafsson, Iwar Wiklander, David Wiberg

*** Chicago International Film Festival 2014 - Audience Choice Award / Durban International Film Festival 2014 - Audience Award / Guldbagge Awards 2014 - Audience Award / Mill Valley Film Festival 2014 - Audience Award

 

20.30 IZVOR NADE – ratna drama

Režija: Russell Crowe 

Ul: Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn