Dubrovački Kinematografi; PROGRAM od 13. do 19. studenog

13. studenog - Četvrtak

Kino Sloboda

16.30  KOKO 3 : LJUBAV ILI SMRT  – avantura za djecu
Režija:  Daniel Kušan
Ul: Antonio Parać, Kristian Bonačić, Nina Mileta, Vanja Markovinović

18.00 CURE – psihološka drama
Režija:  Andrea Štaka 
Ul: Mirjana Karanović, Marija Škaričić, Leon Lučev

19.30 NA KRAJU DUGE – romantična komedija
Režija: Christian Dritter
Ul: Lily Collins, Sam Clafin, Christian Cooke

21.15 INTERSTELLAR – akcija, avantura
Režija:  Christopher Nolan 
Ul: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain

Visia

19.00 RUKA U RUCI – romantična glazbena komedija
Režija: Valérie Donzelli
Ul: Valérie Lemercier, Jérémie Elkaïm, Béatrice de Staël

21.00 DOBRI LJUDI  – triler
Režija : Henrik Ruben Genz 
Ul: James Franco, Kate Hudson, Omar Sy

14.studenog - Petak

Kino Sloboda

16.30  KOKO 3 : LJUBAV ILI SMRT  – avantura za djecu
Režija:  Daniel Kušan
Ul: Antonio Parać, Kristian Bonačić, Nina Mileta, Vanja Markovinović

18.00 CURE – psihološka drama
Režija:  Andrea Štaka 
Ul: Mirjana Karanović, Marija Škaričić, Leon Lučev

19.30 NA KRAJU DUGE – romantična komedija
Režija: Christian Dritter
Ul: Lily Collins, Sam Clafin, Christian Cooke

21.15 INTERSTELLAR – akcija, avantura
Režija:  Christopher Nolan 
Ul: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain

Visia

19.00 RUKA U RUCI – romantična glazbena komedija
Režija: Valérie Donzelli
Ul: Valérie Lemercier, Jérémie Elkaïm, Béatrice de Staël

21.00 DOBRI LJUDI  – triler
Režija : Henrik Ruben Genz 
Ul: James Franco, Kate Hudson, Omar Sy

15.studenog - Subota

Kino Sloboda

15.30  PČELICA MAJA 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

17.00  KOKO 3 : LJUBAV ILI SMRT  – avantura za djecu
Režija:  Daniel Kušan
Ul: Antonio Parać, Kristian Bonačić, Nina Mileta, Vanja Markovinović

19.00 OUIJA – horor avantura
Režija: Stiles White
Ul: Olivia Cooke, Ana Coto, Daren Kagasoff

20.30  CURE – psihološka drama
Režija:  Andrea Štaka 
Ul: Mirjana Karanović, Marija Škaričić, Leon Lučev

22.00 SAGA O VIKINZIMA – akcija, avantura
Režija:  Claudio Fäh
Ul: Ryan Kwanten, James Norton, Ed Skrein

Visia

19.30 NA KRAJU DUGE – romantična komedija
Režija: Christian Dritter
Ul: Lily Collins, Sam Clafin, Christian Cooke

21.15 INTERSTELLAR – akcija, avantura
Režija:  Christopher Nolan 
Ul: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain

16.studenog - Nedjelja

Kino Sloboda

15.30  NICOLAS NA PRAZNICIMA  – obiteljska komedija
Režija: Laurent Tirard 

17.15  KOKO 3 : LJUBAV ILI SMRT  – avantura za djecu
Režija:  Daniel Kušan
Ul: Antonio Parać, Kristian Bonačić, Nina Mileta, Vanja Markovinović

18.45 CURE – psihološka drama
Režija:  Andrea Štaka 
Ul: Mirjana Karanović, Marija Škaričić, Leon Lučev

20.15 SAGA O VIKINZIMA – akcija, avantura
Režija:  Claudio Fäh
Ul: Ryan Kwanten, James Norton, Ed Skrein

22.00 OUIJA – horor avantura
Režija: Stiles White
Ul: Olivia Cooke, Ana Coto, Daren Kagasoff

Visia

17.30 NA KRAJU DUGE – romantična komedija
Režija: Christian Dritter
Ul: Lily Collins, Sam Clafin, Christian Cooke

19.15 RUKA U RUCI – romantična glazbena komedija
Režija: Valérie Donzelli
Ul: Valérie Lemercier, Jérémie Elkaïm, Béatrice de Staël

21.00 DOBRI LJUDI  – triler
Režija : Henrik Ruben Genz 
Ul: James Franco, Kate Hudson, Omar Sy

17.studenog - Ponedjeljak

Kino Sloboda

16.30  KOKO 3 : LJUBAV ILI SMRT  – avantura za djecu
Režija:  Daniel Kušan
Ul: Antonio Parać, Kristian Bonačić, Nina Mileta, Vanja Markovinović

18.00 CURE – psihološka drama
Režija:  Andrea Štaka 
Ul: Mirjana Karanović, Marija Škaričić, Leon Lučev


19.30 SAGA O VIKINZIMA – akcija, avantura
Režija:  Claudio Fäh
Ul: Ryan Kwanten, James Norton, Ed Skrein

21.15 OUIJA – horor avantura
Režija: Stiles White
Ul: Olivia Cooke, Ana Coto, Daren Kagasoff

Visia

18.00 NA KRAJU DUGE – romantična komedija
Režija: Christian Dritter
Ul: Lily Collins, Sam Clafin, Christian Cooke

20.00 ŽIVOT JE LAKŠI ZATVORENIH OČIJU ***– komedija/drama
Režija: David Trueba
Ul: Javier Cámara, Natalia de Molina, Francesc Colomer
***Nagrade Goya 2014. – najbolji redatelj, najbolji scenarij, najbolji film, najbolji glumac, najbolja nova glumica; Nagrade španjolskih filmskih kritičara 2014. – najbolji film, najbolji scenarij, najbolja nova glumica

18.studenog - Utorak

Kino Sloboda

16.30  KOKO 3 : LJUBAV ILI SMRT  – avantura za djecu
Režija:  Daniel Kušan
Ul: Antonio Parać, Kristian Bonačić, Nina Mileta, Vanja Markovinović

18.00 CURE – psihološka drama
Režija:  Andrea Štaka 
Ul: Mirjana Karanović, Marija Škaričić, Leon Lučev

19.30 SAGA O VIKINZIMA – akcija, avantura
Režija:  Claudio Fäh
Ul: Ryan Kwanten, James Norton, Ed Skrein

21.15 OUIJA – horor avantura
Režija: Stiles White
Ul: Olivia Cooke, Ana Coto, Daren Kagasoff

Visia

18.00 NA KRAJU DUGE – romantična komedija
Režija: Christian Dritter
Ul: Lily Collins, Sam Clafin, Christian Cooke

20.00 ŽIVOT JE LAKŠI ZATVORENIH OČIJU– komedija/drama
Režija: David Trueba
Ul: Javier Cámara, Natalia de Molina, Francesc Colomer

19.studenog - Srijeda

Kino Sloboda

16.30  KOKO 3 : LJUBAV ILI SMRT  – avantura za djecu
Režija:  Daniel Kušan
Ul: Antonio Parać, Kristian Bonačić, Nina Mileta, Vanja Markovinović

18.00 CURE – psihološka drama
Režija:  Andrea Štaka 
Ul: Mirjana Karanović, Marija Škaričić, Leon Lučev

19.30 SAGA O VIKINZIMA – akcija, avantura
Režija:  Claudio Fäh
Ul: Ryan Kwanten, James Norton, Ed Skrein

21.15 OUIJA – horor avantura
Režija: Stiles White
Ul: Olivia Cooke, Ana Coto, Daren Kagasoff

Visia

18.00 NA KRAJU DUGE – romantična komedija
Režija: Christian Dritter
Ul: Lily Collins, Sam Clafin, Christian Cooke

20.00 ŽIVOT JE LAKŠI ZATVORENIH OČIJU– komedija/drama
Režija: David Trueba
Ul: Javier Cámara, Natalia de Molina, Francesc Colomer


Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Free templates and extension Joomla