Dubrovački Kinematografi; PROGRAM od 23. do 29. listopada

23.listopad

Kino Sloboda

16.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

17.30 PAS PUDSEY FILM – obiteljska komedija
Režija: Nick Moore
Uloge/glasovi: David Walliams, Izzy Meikle-Small, Jessica Hynes

19.00 FURY – akcija / ratni  / drama
Režija : David Ayer
Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

21.30 NESTALA – triler drama
Režija: David Fincher
Uloge: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris

Visia

GOOD FOOD FESTIVAL :

17.30 HRANA d.o.o. – dokumentarni film
Režija: Robert Kenner

19.15 SOUL KITCHEN – komedija/drama
Režija: Fatih Akin
Ul: Adam Bousdoukos, Moritz Bleibtreu, Pheline Roggan

21.00 LAŽNA PATROLA  –  komedija
Režija: Luke Greenfeild 
Uloge:  Damon Wayans Jr., Jake Johnson


24.listopad

Kino Sloboda

16.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

17.30 PAS PUDSEY FILM – obiteljska komedija
Režija: Nick Moore
Uloge/glasovi: David Walliams, Izzy Meikle-Small, Jessica Hynes

19.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija
Režija: Scott Frank
Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

21.30 Linđo - pjesme i plesovi

Visia

GOOD FOOD FESTIVAL :

17.30 KRUH NAŠ SVAGDAŠNJI – dokumentarni film
Režija: Nikolaus Geyrhalter

19.00 PIJTE,JEDITE LJUDI – romantična komedija
Režija: Ang Lee
Ul: Yu Chen, Lester Chit-Man Chan, Chao-jung Chen

21.15 LAŽNA PATROLA  –  komedija
Režija: Luke Greenfeild 
Uloge:  Damon Wayans Jr., Jake Johnson .


25.listopad

Kino Sloboda

16.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

17.30 PAS PUDSEY FILM – obiteljska komedija
Režija: Nick Moore
Uloge/glasovi: David Walliams, Izzy Meikle-Small, Jessica Hynes

19.00 NESTALA – triler drama
Režija: David Fincher
Uloge: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris

21.30 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija
Režija: Scott Frank
Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

Visia

17.30 LJETO U PROVANSI – obiteljska drama
Režija: Rose Bosch
Uloge: Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet

GOOD FOOD FESTIVAL :

19.15 PIJTE,JEDITE LJUDI – romantična komedija
Režija: Ang Lee
Ul: Yu Chen, Lester Chit-Man Chan, Chao-jung Chen

21.15 SOUL KITCHEN – komedija/drama
Režija: Fatih Akin
Ul: Adam Bousdoukos, Moritz Bleibtreu, Pheline Roggandone, Sabra Ferilli


26.listopad

Kino Sloboda

15.30 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

17.00 PAS PUDSEY FILM – obiteljska komedija
Režija: Nick Moore
Uloge/glasovi: David Walliams, Izzy Meikle-Small, Jessica Hynes

18.30 FURY – akcija / ratni  / drama
Režija : David Ayer
Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

21.30 Linđo - pjesme i plesovi

Visia

16.00 HD LIVE BOLSHOI TEATAR :
LEGENDA O LJUBAVI – balet
Koreograf : Juri Grigorowitsch

GOOD FOOD FESTIVAL :

20.00 GLAVNI KUHAR  – komedija
Režija: Jon Favreau
Ul: Jon Favreau, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson

27.listopad

Kino Sloboda

17.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

19.00 FURY – akcija / ratni  / drama
Režija : David Ayer
Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

21.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija
Režija: Scott Frank
Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

Visia

18.30 LJETO U PROVANSI – obiteljska drama
Režija: Rose Bosch
Uloge: Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet

20.30 LAŽNA PATROLA  –  komedija
Režija: Luke Greenfeild 
Uloge:  Damon Wayans Jr., Jake Johnson

28.listopad

Kino Sloboda

17.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

19.00 FURY – akcija / ratni  / drama
Režija : David Ayer
Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

21.30 Linđo - pjesme i plesovi

Visia

18.30 LJETO U PROVANSI – obiteljska drama
Režija: Rose Bosch
Uloge: Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet

20.30 LAŽNA PATROLA  –  komedija
Režija: Luke Greenfeild 
Uloge:  Damon Wayans Jr., Jake Johnson

29.listopad

Kino Sloboda

17.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

19.00 FURY – akcija / ratni  / drama
Režija : David Ayer
Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

21.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija
Režija: Scott Frank
Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

Visia

18.30 LJETO U PROVANSI – obiteljska drama
Režija: Rose Bosch
Uloge: Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet

20.30 LAŽNA PATROLA  –  komedija
Režija: Luke Greenfeild 
Uloge:  Damon Wayans Jr., Jake Johnson


UV_zuc
UV_pametnom_dosta
UV_opcina_zupa
UV_HDZ_zupanija
UV_tzo
UV_hdz_zupa
Free Joomla 2.5 Extensions Joomla module Joomla Plugin

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Free templates and extension Joomla