Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg


 

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja.

Više o kolačićima pročitajte ovdje

Prihvaćam

Dubrovački Kinematografi; PROGRAM od 23. do 29. listopada

23.listopad

Kino Sloboda

16.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

17.30 PAS PUDSEY FILM – obiteljska komedija
Režija: Nick Moore
Uloge/glasovi: David Walliams, Izzy Meikle-Small, Jessica Hynes

19.00 FURY – akcija / ratni  / drama
Režija : David Ayer
Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

21.30 NESTALA – triler drama
Režija: David Fincher
Uloge: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris

Visia

GOOD FOOD FESTIVAL :

17.30 HRANA d.o.o. – dokumentarni film
Režija: Robert Kenner

19.15 SOUL KITCHEN – komedija/drama
Režija: Fatih Akin
Ul: Adam Bousdoukos, Moritz Bleibtreu, Pheline Roggan

21.00 LAŽNA PATROLA  –  komedija
Režija: Luke Greenfeild 
Uloge:  Damon Wayans Jr., Jake Johnson


24.listopad

Kino Sloboda

16.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

17.30 PAS PUDSEY FILM – obiteljska komedija
Režija: Nick Moore
Uloge/glasovi: David Walliams, Izzy Meikle-Small, Jessica Hynes

19.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija
Režija: Scott Frank
Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

21.30 Linđo - pjesme i plesovi

Visia

GOOD FOOD FESTIVAL :

17.30 KRUH NAŠ SVAGDAŠNJI – dokumentarni film
Režija: Nikolaus Geyrhalter

19.00 PIJTE,JEDITE LJUDI – romantična komedija
Režija: Ang Lee
Ul: Yu Chen, Lester Chit-Man Chan, Chao-jung Chen

21.15 LAŽNA PATROLA  –  komedija
Režija: Luke Greenfeild 
Uloge:  Damon Wayans Jr., Jake Johnson .


25.listopad

Kino Sloboda

16.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

17.30 PAS PUDSEY FILM – obiteljska komedija
Režija: Nick Moore
Uloge/glasovi: David Walliams, Izzy Meikle-Small, Jessica Hynes

19.00 NESTALA – triler drama
Režija: David Fincher
Uloge: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris

21.30 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija
Režija: Scott Frank
Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

Visia

17.30 LJETO U PROVANSI – obiteljska drama
Režija: Rose Bosch
Uloge: Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet

GOOD FOOD FESTIVAL :

19.15 PIJTE,JEDITE LJUDI – romantična komedija
Režija: Ang Lee
Ul: Yu Chen, Lester Chit-Man Chan, Chao-jung Chen

21.15 SOUL KITCHEN – komedija/drama
Režija: Fatih Akin
Ul: Adam Bousdoukos, Moritz Bleibtreu, Pheline Roggandone, Sabra Ferilli


26.listopad

Kino Sloboda

15.30 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

17.00 PAS PUDSEY FILM – obiteljska komedija
Režija: Nick Moore
Uloge/glasovi: David Walliams, Izzy Meikle-Small, Jessica Hynes

18.30 FURY – akcija / ratni  / drama
Režija : David Ayer
Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

21.30 Linđo - pjesme i plesovi

Visia

16.00 HD LIVE BOLSHOI TEATAR :
LEGENDA O LJUBAVI – balet
Koreograf : Juri Grigorowitsch

GOOD FOOD FESTIVAL :

20.00 GLAVNI KUHAR  – komedija
Režija: Jon Favreau
Ul: Jon Favreau, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson

27.listopad

Kino Sloboda

17.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

19.00 FURY – akcija / ratni  / drama
Režija : David Ayer
Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

21.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija
Režija: Scott Frank
Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

Visia

18.30 LJETO U PROVANSI – obiteljska drama
Režija: Rose Bosch
Uloge: Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet

20.30 LAŽNA PATROLA  –  komedija
Režija: Luke Greenfeild 
Uloge:  Damon Wayans Jr., Jake Johnson

28.listopad

Kino Sloboda

17.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

19.00 FURY – akcija / ratni  / drama
Režija : David Ayer
Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

21.30 Linđo - pjesme i plesovi

Visia

18.30 LJETO U PROVANSI – obiteljska drama
Režija: Rose Bosch
Uloge: Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet

20.30 LAŽNA PATROLA  –  komedija
Režija: Luke Greenfeild 
Uloge:  Damon Wayans Jr., Jake Johnson

29.listopad

Kino Sloboda

17.00 PČELICA MAJA – animirani film sinkroniziran na hrvatski

19.00 FURY – akcija / ratni  / drama
Režija : David Ayer
Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

21.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija
Režija: Scott Frank
Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

Visia

18.30 LJETO U PROVANSI – obiteljska drama
Režija: Rose Bosch
Uloge: Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet

20.30 LAŽNA PATROLA  –  komedija
Režija: Luke Greenfeild 
Uloge:  Damon Wayans Jr., Jake Johnson


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn