Opći uvjeti korištenja

Odličnom igrom u prva dva seta odbojkašice Župe dubrovačke osvojile bod protiv Splita III (FOTO)

Odbojkašice Župe dubrovačke odlično su otvorile prvenstvenu utakmicu 11.kola 2. hrvatske odbojkaške lige – jug protiv drugoplasirane ekipe lige Splita III. U prvom setu domaće odbojkašice iznenadile su gošće odličnim servisima, još boljim prijemom i odličnom igrom u polju i uvjerljivo ga dobile. U drugom setu nastavile su na isti način, sve do 21 poena kada dolazi do prvog bljeska iskusnijih gošći koje serijom od 7-8 poena stižu do 21-18. Ipak do kraja mlade Župke uspijevaju vratiti ritam igre i povesti s 2:0.

Odbojkašice iz Splita se u trećem setu bude i uvjerljivo ga dobivaju. U tom setu domaći trener Nikola Makivić  dao priliku svim odbojkašicama s klupe da zaigraju. Četvrti set je ponovo bio neizvjestan uz odličnu igru s obje strane, ali je ipak na kraju prevagnulo iskustvo gostujućih igračica. U petom odlučujućem setu prevaga u korist gostiju dogodila se u trenutku kada je zapisnički stol, uz proteste domaćeg trenera i igračica, dosudio krivo postavljanje u polju.

U svakom slučaju mlade odbojkašice Župe dubrovačke odigrale su odličnu utakmicu na zadovoljstvo gledatelja koji su ih na kraju pozdravili burnim pljeskom, a rezultatom 3:2 su upisale i jedan bod.

ŽOK Župa dubrovačka - OK Split III 2:3 (25:14)(25:19)(8:25)(17:25)(8:15)