Župski portal - zupcica.hr - Nika Viđen srebrena, a brončani Marino Oberan na Prvenstvu Hrvatske za dječake i djevojčice

Opći uvjeti korištenja

Na Prvenstvu Hrvatske za dječake/djevojčice i juniore/juniorke, a koje se 14. svibnja održalo u Zagrebu, nastupilo je osam natjecatelja Judo kluba Župa dubrovačka.

Sjajan nastup je imala Nika Viđen koja je u kategoriji djevojčica -52 kg poražena tek u finalu. Ovom državnom medaljom Nika Viđen okrunila je svoj dosadašnji rad te se nadamo da je ovo prva u nizu državnih medalja.

Svoju prvu državnu medalju osvojio u kategoriji dječaka -34 kg je trećim mjestom osvojio Marino Oberan.

Iva Oberan, aktualna prvakinja Hrvatske u kadetskom uzrastu, je u starijoj uzrasnoj kategoriji na juniorskom prvenstvu u kategoriji -57 kg osvojila treće mjesto.

Za JK Župa dubrovačka u Zagrebu još nastupili Adis Agović, Peri Adrian Puljić, Maro Pavić, Lucija Vučićević i Ivan Lonac.