Više o kolačićima pročitajte ovdje

Dvije nove župske zlatne medalje - Iva Oberan i Petrunjela Pavić državne kadetske prvakinje

Prvenstva Hrvatske za kadete / kadetkinje koje se jučer održalo u Solinu Judo klub Župa dubrovačka se vratio s dvije nove zlatne medalje. Za odlične vijesti već standardno su se pobrinule Iva Oberan osvojivši naslov  državne prvakinje i zlatnu medalju u kategoriji -57 kg. te Petrunjela Pavić nova kadetska državna prvakinja u kategoriji -70 kg.

Iva je do zlata stigla nakon četiri borbe u konkurenciji 12 natjecateljki, a Petrunjela nakon tri borbe među 9 natjecateljki među koljima je bila još jedna župska judašica mlađa kadetkinja Lena Galjuf koja je unatoč nastupu u starijoj uzrasnoj kategoriji izborila dvvije pobjede, te dva poraza u borbi za medalje i na kraju zauzela 5. mesto.

Župski klub je imao predstavnike i u muškoj konkurenciji. Među 28 natjecatelja u kategoriji -66 kg Adrian Puljić je zauzeo     9. mjesto, istu pozlciju je zauzeo Miho Kraljić u kategoriji -73 kg je nastupio u kojoj je nastupio i Emin Agović. Župski natjecatelji u Solinu su nastupili predvođeni trenerom Kyrylom Vertynskyim.