Više o kolačićima pročitajte ovdje

Natjecatelji Judo kluba Župa dubrovačka nastupili u Samoboru; Zlatna medalja Lene Galjuf

Sedam natjecatelja Judo kluba Župa dubrovačka, predvođenih trenerom Kyrylom Vertynskyim, sudjelovalo jučer na Profectus judo kupu 2016. u Samoboru.

Za sjajne vijesti s navedenog Kupa ovog puta se pobrinula mlađa kadetkinja Lena Galjuf koja je u kategoriji -70 kg nakon 3 borbe osvojila zlatnu medalju. Lena je potvrdila sjajnu formu, te je u sve tri borbe dominirala i pobijedila ipponima te tako opravdala povjerenje trenera i nastavila kontinuitet uzimanja odličja s jakih natjecanja.

Marino Oberan također je pokazao vrlo dobre borbe u uzrastu U-14 te je osvojio treće mjesto. Nažalost, Maro Pavić, Duje Mrčela i Blago Krtalić izgubili su borbe za 3. mjesto i tako ostali nadomak medalje. Za JK Župa dubrovačka još su nastupili Dragan Oberan i Zvonimir Vučićević.