Opći uvjeti korištenja

Pet natjecatelja JK Župa dubrovačka osvojilo medalje na Borsa Openu 2015. u Mostaru

Jedanaest natjecatelja JK Župa dubrovačka nastupilo je u subotu na vrlo jakom Međunarodnom judo turniru Borsa Open 2015. u Mostaru.  U konkurenciji preko 1000 natjecatelja iz čak 16 zemalja njih pet je osvojilo medalje.

Prva mjesta i zlatne medalje su osvojile Iva Oberan  u kadetskoj i  u juniorskoj konkurenciji, te Lena Galjuf, dok su s broncom oko vrata iz Mostara vratili Petrunjela Pavić, Nika Viđen i Peri Adrian Puljić.

Iva Oberan ponovno je briljirala u obje konkurencije te je sve borbe pobijedila ipponima i time potvrdila odličnu formu. Međutim, ovog puta ugodno su iznenadili Lena Galjuf i posebno Peri Adrian Puljić koji je do medalje došao nakon čak 6 borbi.

U Mostaru su nastupili i Dragan Oberan, Blago Krtalić, Miho Kraljić, Emin Agović, Zvonimir Vučićević i Duje Mrčela.

Već idućeg vikenda natjecatelje Judo kluba Župa dubrovačka očekuje Državno prvenstvo za mlađe kadete/kadetkinje i za mlađe seniore/seniorke koje će se održati u Zagrebu.