Više o kolačićima pročitajte ovdje

Iva Oberan i Petrunjela Pavić nastupile na Europskom kadetskom kupu u Rumunjskoj

Iva Oberan je zauzela vrlo dobro 7. mjesto na Europskom kadetskom kupu u Cluju, Rumunjska. U kategoriji -57 kg Iva je u 6 borbi ostvarila 4 pobjede i 2 poraza. Bila je bolja od Athine Markou iz Cipra, Ance Filipisan iz Rumunjske i Alessandre Fiorenze iz Italije, te u repesažu od Anniku Kruger iz Njemačke. Izgubila je u polufinalu od kasnije pobjednice Emilie Kanerve iz Finske i od Miriam Tchanturia iz Gruzije.

U Rumunjskoj je nastupila i Petrunjela Pavić te u kategoriji -63 kg zabilježila pobjedu i dva poraza. Bila bolja od Slovakinje Zuzane Ocenasove, a poražena od Acelye Toprak iz Velike Britanije . Župske judašice su u Cluju nastupile predvođene trenerom Ivanom Oberanom.

Na Otvorenom prvenstvu Dubrovačko-neretvanske županije održanom u subotu u Sportskoj dvorani u Gospinom polju nastupilo je 26 natjecatelja JK Župa dubrovačka. Prva mjesta u svojim kategorijama su osvojili; Emin Agović, Blago Krtalić, Nika Viđen, Maro Pavić, Lucija Vučićević, Andro Puljizević i Dragan Oberan. Srebra su uzeli Marino Oberan, Zvonimir Vučićević, Ivan Lonac, Petra Batina, Ana Karla Krmek, Ema Ljumović, Božo Lučić, Mate Lonac i Nera Mrčela, a brončane Mihael Lovrić, Duje Mrčela, Damiano Sambrailo, Marino Oberan, Nina Miloslavić, Luka Miloslavić, Paula Palameta.