Više o kolačićima pročitajte ovdje

JK Župa dubrovačka; Uspješan nastup na 22. Kupu Like u judu održanom u subotu u Zagrebu

Osam natjecatelja JK Župa dubrovačka nastupilo je na 22. Kupu Like, koji se 29. studenoga održao u sportskoj dvorani u Podsusedu u Zagrebu. Ukupno su nastupila 464 natjecatelja iz 55 domaćih i inozemnih judo klubova. Ovoga puta, osim sjajne ženske ekipe koja je proteklog vikenda osvojila sjajno drugo mjesto u Kadetskoj judo ligi, vrlo dobre rezultate postigli su i natjecatelji Adis Agović i Miho Kraljić.

Prva mjesta su osvojile ; Iva Oberan u kategoriji -57 kg (ml. kadetkinje i kadetkinje) i Lena Galjuf u kategoriji +63 kg (djevojčice). Srebrenu medalju je osvojio Adis Agović u kategoriji -66 kg (kadeti), a brončane Petrunjela Pavić u kategoriji -57 kg (ml. kadetkinje), Laura Žutac u kategoriji -63 kg (ml. kadetkinje) i Miho Kraljić u kategoriji -73 kg (ml. kadeti). Još su nastupili Peri Adrian Puljić i Emin Agović.