Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam

Boćarska treća i županijskla liga; Pobjede Rijeke i Brgata, Donji Brgat neriješeno

Domaćom pobjedom protiv Hvidra Gromače boćari Rijeke su upisali nove bodove u ovogodišnjem prvenstvu III. HBL – Dubrovnik neretva.

Počela je i sezona 1. Županijske lige, u skupini Župa dubrovačka - Konavle Brgat je startao pobjedom na domaćem terenu, a Donji Brgat je odigrao neriješeno na gostovanju kod Sokola u Dubravci.

III. HBL – DUBROVNIK-NERETVA

Rezultati 2. kola:

Rijeka – Hvidra Gromača  18:6
Slaven – Umčani  15:9 
Slivno – Gornja Vrućica  12:12    
Prud – Ploče  20:4     
Torcida Osojnik – Omladinac 15:9

Poredak: 1. Prud 6 bodova, 2. Slaven 6, 3. Rijeka 4, 4. Torcida Osojnik 4, 5. Omladinac 3, 6. Umčani 3, 7. Slivno 1, 8. Gornja Vrućica 1, 9. Hvidra Gromača 0, 10. Ploče 0 bodova.

Raspored 3. kola igra se 15.09.2019. u 16,00 sati:

Omladinac – Rijeka
Prud – Torcida Osojnik
Gornja Vrućica – Ploče 
Umčani – Slivno
Hvidraa Gromača – Slaven 

ŽUPANIJSKA LIGA – SKUPINA ŽUPA DUBROVAČKA-KONAVLE

Sokol – Donji Brgat  9:9
Brgat – Pridvorje  11:7
Ljuta – Uskoplje  16:2
Zrinski – slobodan

Poredak: 1. Ljuta 3 boda, 2. Brgat 3, 3. Sokol 1, 4. Donji Brgat 1, Pridvorje 0, 6. Uskoplje 0, 7. Zrinski 0 bodova.

Raspored 2. kola igra se 15.09.2019.:
Pridvorje – Ljuta
Donji Brgat – Brgat
Zrinski – Sokol
Uskoplje – slobodno

POČELO I KUP NATJECANJE

Počela su i natjecanja u Kupu. Odigrane su utakmice 1. kola gdje nije bilo nekih velikih iznenađenja.

Umčani – Slivno  4:5
Ploče – Prud  9:0
Brijesta – Gornja Vrućica  4:5
Ponikve – Duba Stonska  2:7
Faraon – Sveta Ana  5:4
Donji Brgat – Rijeka  2:7
Ljuta – Pridvorje  4:5
Uskoplje – Slaven  odgođeno
Sokol – Zrinski 5:4
Petka – Komolac Ombla  0:9
Hidroelektrana DU – Bosanka  6:3
Mokošica – Orašac  4:5
Hvidra Gromača – Torcida Osojnik  4:5


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn