Opći uvjeti korištenja

Ivo Butrica brončani na Boćarskom prvenstvu Hrvatske u Šibeniku u disciplini pojedinac

Župski boćar Ivo Butrica član BK Rijeka osvojio je brončanu medalju na prvenstvu Hrvatske u disciplini pojedinac koje se je odigralo u Šibeniku. Butrica je u svojoj skupini bio najbolji pobijedivši najprije Ivicu Validžića (BK Sveti Luka) 13:6, te Renata Markoča (BK Primošten) 13:8.

U četvrtfinalu je bio bolji od Stevena Benolić (BK Istra Poreč) rezultatom 13:5. U polufinalu Ivo je izgubio od Tea Kuljiš (BK Zrinjevac) 13:5, da bi u utakmici za 3. mjesto s rezultatom 13:5 pobijedio dojučerašnjeg reprezentativca Joška Buterin (BK Vargon Rijeka) i tako zasluženo osvojio brončanu medalju.

Na završnici PH nastupio je i Damir Ilić član BK Župa dubrovačka. Ilić je u svojoj skupini bio također najbolji s dvije pobjede gdje je pobijedio Joška Buterina (BK Vargon Rijeka) 13:4, te Gordana Jerčinovića (BK Krimeja). U četvrtfinalu od njega je bio bolji Ivan Milohanić (BK Veleniki) 13:5 koji je na kraju iznenađujuće, ali zasluženo postao prvak Hrvatske. Damir je na kraju osvojio 7. mjesto.