Župski portal - zupcica.hr

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam


 

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Odigrana prvenstva Županije za kadete i juniore; Vjeko Haićman najbolji pojedinac klasično

Odigrana su prvenstva Županije za kadete (do 15 godina) i juniore (do 18 godina) na kojima su nastupili i mladi igrači župskih klubova. Najbolji rezultat je ostvario Vjeko Haićman (Župe dubrovačka) koji je pobijedio u najelitnijoj disciplini - pojedincu klasično, a medalje pojedinačno su osvojili Petar Sambrailo i Ivan Kristović (Donji Brgat), te u paru Josip Jerković, Maro Jakobušić (Donji Brgat / Župa dubrovačka), Pero Bokarica, Vjeko Haićman (Župa dubrovačka), Ivan Kristović, Petar Sambrailo (Donji Brgat), Josip Jerković, Vjeko Haićman (Donji Brgat / Župa dubrovačka), te Ivan Kristović, Petar Sambrailo (Donji Brgat).

Osvajači medalja po disciplinama:

Bližanje i izbijanje u krug:

kadeti

1.Dario Dujmović (Gornja Vrućica)
2.Marko Batinić (Hvidra Gromača)
3.Nikola Lučić (Hvidra Gromača)
4.Vjeko Haićman (Župa dubrovačka)

juniori

1. Matko Pendo (Komolac)
2. Ivan Prlaguzić (Brijesta)
3. Dario Kovačić (Komolac Ombla)
4. Petar Sambrailo (Donji Brgat)

Pojedinac klasično:

kadeti

1. Vjeko Haićman (Župa dubrovačka)
2. Marko Batinić (Hvidra Gromača)
3. Nikola Lučić (Hvidra Gromača)
4. Dominik Batinić (Hvidra Gromača)

juniori

1. Luka Gašpar (Ploče)
2. Petar Sambrailo (Donji Brgat)
3. Antonio Kolobarić (Komolac Ombla)
4. Ivan Kristović (Donji Brgat)

Brzinsko izbijanje:

kadeti

1. Stijepo Batinić (Hvidra Gromača)
2. Dominik Batinić (Hvidra Gromača)
3. Marin Batinić (Hvidra Gromača)
4. Marko Batinić (Hvidra Gromača)

juniori

1. Luka Gašpar (Ploče)
2. Matko Pendo (Komolac)
3. Antonio Kolobarić (Komolac Ombla)
4. Ivan Prlaguzić (Brijesta)

Precizno izbijanje:

kadeti

1. Dario Dujmović (Gornja Vrućica)
2. Stijepo Batinić (Hvidra Gromača)
3. Marin Batinić (Hvidra Gromača)
4. Marko Batinić (Hvidra Gromača)

juniori

1. Matko Pendo (Komolac)
2. Jakša Kristović (Hvidra Gromača)
3. Luka Gašpar (Ploče)
4. Ivan Kristović (Donji Brgat)

Parovi klasično:

kadeti

1. Stijepo Batinić, Marko Batinić (Hvidra Gromača)
2. Josip Jerković, Maro Jakobušić (Donji Brgat/Župa dubrovačka)
3. Pero Bokarica, Vjeko Haićman (Župa dubrovačka)
4. Dominik Batinić, Nikola Lučić (Hvidra Gromača)

juniori

1. Matko Pendo, Jakša Kristović (Komolac/Hvidra Gromača)
2. Ivan Kristović, Petar Sambrailo (Donji Brgat)
3. Luka Gašpar, Ivan Prlaguzić (Ploče/Brijesta)

Štafetno izbijanje:

kadeti

1. Stijepo Batinić, Marko Batinić (Hvidra Gromača)
2. Nikola Lučić, Dominik Batinić (Hvidra Gromača)
3. Dario Dujmović, Marin Batinić (Gornja Vrućica/Hvidra Gromača)
4. Josip Jerković, Vjeko Haićman (Donji Brgat/Župa dubrovačka)

juniori

1. Matko Pendo, Luka Gašpar (Komolac/Ploče)
2. Ivan Prlaguzić, Jakša Kristović (Brijesta/Hvidra Gromača)
3. Ivan Kristović, Petar Sambrailo (Donji Brgat)


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn